ВІДЕО. Рубльов заліз на вишку до судді під час матчу і почав кричати

Навряд чи це вже когось дивує

10133
3
Getty Images/Global Images Ukraine. Андрій Рубльов

«Нейтральний» тенісист Андрєй Рубльов не зміг вийти у фінал підсумкового турніру UTS у Лондоні.

У півфінальному матчі він програв Хольгеру Руне з Данії – 0:3 (10:20, 11:12, 11:16).

Матч запам'ятався тим, що Рубльов укотре не впорався з емоціями та заліз на вишку до судді, нагадавши, що кілька хвилин до цього було непорозуміння з приводу оголошення 3-очкової картки. Річ у тім, що кожен тенісист в UTS може один раз на чверть використати триочкову картку (у разі виграшу наступного очка він отримає одразу три). Після цього Рубльов ще й сперечався з супервайзером.

Андрєй Рубльов: «Я показав жестом, що хочу скористатися бонусною карткою на три очки. Я не сказав про це, але показав жестом. Коли на екрані з'явилося повідомлення: Бонусна карта, я подумав, що це моя. Але насправді картку дали Руні, він не зумів нею скористатися, і коли час закінчився, рахунок був 11:11, а не 12:10, як я думав. Єдине, що я просив, – щоб суддя подивився повтор. Якщо Руне справді запросив картку першим, жодних проблем. Але я хотів, щоби це перевірили. Коли кожне очко важливе, йде напружений матч, частота пульсу висока, а потім трапляється щось подібне, ти почуваєшся вкрай розчарованим. Наче твоя робота була марною. Я відреагував неприйнятно, але сталося те, що сталося».

У фіналі Руне зіграє з Джеком Дрейпером, який зупинив Каспера Рууда – 3:0 (14:13, 12:11, 14:13).

Ultimate Tennis Showdown – це міжнародна індивідуальна тенісна ліга, заснована 2020 року. Матчі діляться на чверті по 8 хвилин, потрібно виграти або три з чотирьох, або вирішальний п'ятий мінісет.

Оновлення. У фіналі британець Джек Дрейпер здобув вольову перемогу над Хольгером Руне з Данії – 3:1 (12:14, 15:12, 13:10, 19:7).