Яремчук міг забити на 2-й хвилині. Валенсія зіграла внічию з Барселоною

Гра завершилася з рахунком 1:1, Романа замінили на 62-й

3311
4
Getty Images/Global Images Ukraine. Роман Яремчук

16 грудня відбувся матч 17-го туру Ла Ліги між командами «Валенсія» та «Барселона». Гра завершилась із рахунком 1:1.

Рахунок у поєдинку відкрив Жоау Фелікс на 55-й хвилині після передачі Рафіньї. На 70-й Уго Гільямон забив за господарів.

Український форвард Роман Яремчук вийшов у стартовому складі «кажанів» і був замінений на Серхі Каноса на 62-й. На 2-й хвилині Роман мав шанс забити, проте голкіпер каталонців Іньякі Пенья відбив м'яч після удару українця.

Підопічні Хаві не можуть перемогти у 3-му матчі поспіль. Раніше каталонський клуб поступився «Жироні» (2:4) та «Антверпену» (2:3).

Наразі «Барселона» посідає 3-тє місце у таблиці чемпіонату Іспанії з 35 очками. У «Валенсії» 20 пунктів і 10-й рядок.