Лижні гонки. Драгун та Олех перемогли на турнірі у Словаччині

Усього українці виграли чотири медалі

264
0
НОК

Українські лижники Дмитро Драгун та Вікторія Олех перемогли у спринті вільним стилем на 1.4 кілометри на турнірі Slavic Cup у словацькому Штрбську Плесо.

У чоловічих змаганнях Драгун та Андрій Доценко зробили переможний дубль, а ще один українець Віталій Труш у фіналі посів п'яте місце. Примітно, що у кваліфікації Труш пройшов дистанцію на 0.33 секунди швидше за Доценка. Замкнув призову трійку місцевий лижник Матей Бадан.

У жінок усі три українки також пройшли у фінал, у якому перемогла досвідчена Вікторія Олех. Анастасія Іванченко фінішувала третьою позаду чешки Люції Тімової, а Софія Шкатула посіла четверте місце.

Завтра, 17 грудня, на турнірі Slavic Cup пройдуть чоловіча та жіноча гонки класичним стилем на 10 кілометрів з роздільним стартом.