Шотландець переміг Тома Форда та зіграє з Ноппоном Саенгхамом із Таїланду

1277
0
WST. Джон Хіггінс

Шотландський снукерист Джон Хіггінс вийшов у півфінал Scottish Open вчетверте у своїй кар'єрі після перемоги над Томом Фордом з рахунком 5:3 в Единбурзі.

Легендарний шотландець виборює перший титул на домашньому турнірі. Він уже кілька разів був близьким до завоювання Трофея Стівена Хендрі. Хіггінс посів друге місце у 2016 та 2021 роках, програвши у фіналі Марко Фу та Люці Бреселю відповідно.

48-річний Хіггінс щосили намагався показати свою найкращу гру цього тижня. 31-разовий переможець рейтингових турнірів тепер перебуває лише у двох перемогах від 32-го тріумфу та першого після Players Championship 2021.

Представник Глазго зробив брейки 132, 61 та 64 та отримав перевагу 3:0. Проте Том Форд, номер 18 у світовому рейтингу, знову розпочав боротьбу. Брейки 58, 56 та 99 допомогли гравцеві з Лестера взяти три фрейми та відновити паритет (3:3). Хіггінсу взяв 7-й фрейм, і брейк у 71 очко у 8-й партії зробив його переможцем матчу (5:3).

Джон Хіггінс розповів: «Думаю, Том змусив мене нервувати, зробивши рахунок 3:3. Я не мав явних шансів, це були лише півшанси. Він промазав пару ударів у 7-му фреймі, і це було дуже важливо. Він міг стати лідером, але, на щастя, мені вдалося взяти фрейм і завершити матч.

Для мене це велика перемога. Я кілька разів програвав Томові, а він дуже просунутий гравець. Голова в нього вже не така гаряча, як у попередні роки. Він топ-гравець. Я знаю, що мені доведеться добре зіграти у суботу».

Суперником Хіггінса у півфіналі буде Ноппон Саенгхам із Таїланду, який здобув перемогу з рахунком 5:3 над Сандерсоном Ламом, для якого це був перший чвертьфінал рейтингового турніру.

Scottish Open 2023. Едінбург (Шотландія)