Відбулися три поєдинки в англійському чемпіонаті

7840
2
Getty Images/Global Images Ukraine. ФК Челсі

Сьогодні, 16 грудня, відбувається 17-й тур чемпіонату Англії з футболу.

Лондонський «Челсі» перервав двоматчеву серію поразок, обігравши на власному полі «Шеффілд Юнайтед». Голи за лондонців забивали Коул Палмер та Ніколас Джексон. У стартовому складі «пенсіонерів» також з'явився Михайло Мудрик, який відіграв 69 хвилин та був замінений.

Чинний чемпіон АПЛ «Ман Сіті» на домашньому полі не втримав перевагу у два м'ячі у матчі з «Крістал Пелас» та зіграв внічию 2:2, Олісе реалізував пенальті на 90+5 хвилині.

«Ньюкасл» на своєму полі розгромив «Фулгем».

Матч «Борнмута» та «Лутон Таун» було скасовано. Капітан гостей знепритомнів під час гри.

АПЛ. 17-й тур, 16 грудня.

Челсі – Шеффілд Юнайтед – 2:0
Голи: Палмер, 54, Джексон, 61.

Челсі: Петрович, Дісасі, Тіаго Сілва, Бадьяшиль, Колвілл, Галахер, Мудрик (Фернандес, 69), Палмер (Матсен, 90), Кайседо, Стерлінг (Броя, 75), Джексон (Гюсто, 90).

Шеффілд Юнайтед: Фодерінгем, Богл, Ахмедходжич, Трасті, Лоу, Макаті, Хамер (Сліман, 80), Вінісіус, Брукс (Осула, 58), Макберні (Норвуд, 67), Арчер.

Манчестер Сіті – Крістал Пелас – 2:2
Голи: Гріліш, 24, Льюїс, 54 – Матета, 66, Олісе, 90+5 (пенальті).

Манчестер Сіті: Едерсон, Вокер, Аке, Рубен Діаш, Гвардіол, Льюїс (Стоунз, 90), Гриліш, Бернарду Сілва, Родрі, Фоден, Альварес.

Кристал Пелас: Хендерсон, Клайн (Езе, 90), Уорд (Озо, 34), Андерсен, Гехі, Мітчелл, Олісі, Річардс, Шлупп (Матеус Франса, 81), Рідевалд (Ахамада, 81), Матета.

Ньюкасл – Фулгем – 3:0
Голи: Майлі, 57, Альмірон, 64, Берн, 82.

Ньюкасл: Дубравка, Лівраменто (Рітчі, 84), Шер (Крафт, 14), Ласселс, Берн (Ботман, 84), Бруно Гімараес, Лонгстафф, Альмірон, Жоелінтон (Майлі, 36), Гордон (Холл, 84), Уїл.

Фулгем: Лено, Кастань (Родріго Муніз, 61), Адарабіойо, Діоп, Робінсон, Керні (Лукіч, 76), Вілсон, Перейра (Тете, 61), Пальїнья (Рід, 76), Івобі (Декордова-Рід, 77), Хіменес.