5

Аль-Іттіхад сенсаційно вилетів з ЧС. Бензема не забив пенальті

У півфінал турніру пройшов єгипетський «Аль-Ахлі»

Getty Images/Global Images Ukraine

Сьогодні, 15 грудня 2023 року відбувся матч 1/4 фіналу клубного чемпіонату світу з футболу між єгипетським «Аль-Ахлі» та саудівським «Аль-Іттіхадом». Гра закінчилася з рахунком 3:1 на користь команди, яка номінально була господарем поля.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live у Telegram Sport.ua

«Аль-Ахлі» відкрив рахунок ще в середині 1-го тайму, коли на 21-й хвилині пенальті реалізував Маалул. А ось Карім Бензема свій 11-ти метровий удар на 45-й хвилині реалізувати не зумів.

За 3 хвилини другого тайму «Аль-Ахлі» довів рахунок до розгромного: на 59-й хвилині забив Ель Шахат, а на 62-й – Ашур. Після вилучення Антоні Модеста на 90-й хвилині Карім Бензема зумів конвертувати чисельну перевагу саудитів у забитий м'яч, але цей гол вже не мав жодного значення.

У півфіналі клубного ЧС «Аль-Ахлі» зіграє з бразильським «Флуміненсе».