Знову камбек. Україна U-20 обіграла Хорватію у матчі молодіжного ЧС

Українська команда оформила 5 шайб

21978
14
ФХУ

Молодіжна збірна України провела четвертий матч на чемпіонаті світу U-20 у Дивізіоні 1B.

Після вчорашньої важкої перемоги над Італією в овертаймі українська команда явно нервувала у грі з Хорватією, обігравши одного з аутсайдерів з рахунком 5:2.

При цьому Хорватія після грубих помилок оборони та воротаря вела в рахунку 2:1, але, як і у поєдинку з Італією, Україна включилася у третій 20-хвилинці і досягла свого. Знову треба відзначити Микиту Сидоренка. Вчора він оформив хет-трик, а сьогодні зробив дубль, зокрема закинувши важливу шайбу на старті третього періоду. У гравця 7 шайб на турнірі.

Україна U-20 набрала 11 очок і посідає друге місце. Лідирує Словенія з 12 пунктами, і саме проти словенців Україна зіграє в останньому матчі в неділю.

Перемога гарантує Україні підвищення у класі.

Чемпіонат світу з хокею U-20. Дивізіон 1B

Україна U-20 - Хорватія U-20 5:2 (1:0, 0:2, 4:0)

Шайби: 06:34 Полоницький (Євтехов, Шаповалов) - 1:0, 24:42 Маринкович (Безук, Горсич) - 1:1, 37:10 Юрич (Заврський) - 1:2, 46:28 Сидоренко (буліт) - 2:2, 48:37 Шаповалов - 3:2, 49:12 Сидоренко (Крикля, Стецюра) - 4:2, 53:09 Дахновський (Сидоренко, Сімчук - більш) - 5:2

Воротарі: Арцатбанов (Малихін) - Здралович