4683
2

Жирона вперше обіграла Барселону та очолила Ла Лігу, обігнавши Реал Мадрид

Артем Довбик та Віктор Циганков взяли участь у перемозі над «синьо-гранатовими»

10 грудня відбувся матч 16-го туру Ла Ліги між командами «Барселона» та «Жирона». Гра завершилася з рахунком 4:2 на користь жиронців.

Українські футболісти жиронців Артем Довбик та Віктор Циганков вийшли на поле з перших хвилин та зуміли організувати гольову атаку. На 13-й хвилині Артем вразив ворота «синьо-гранатових» після передачі Віктора.

Голами за номінальних гостей також відзначилися Мігель Гутьєррес Ортега (40), Валері (80) та Крістіан Стуані (90+5), у господарів забили Роберт Левандовськи (19) та Ілкай Гюндоган (90+2). Цікаво, що жиронці вперше в історії виграли у своїх більш статусніших сусідів по Каталонії.

Завдяки цій перемозі «Жирона» очолила таблицю чемпіонату Іспанії після 16 турів, обігнавши мадридський «Реал». 9 грудня вершкові разом з Андрієм Луніним зіграли внічию з «Бетісом» з рахунком 1:1.

Зараз у Артема Довбика, Віктора Циганкова та Ко 41 очко, а у Луніна та компанії – 39. «Атлетіко» та «Барселона» ділять 3-тє та 4-те місце відповідно з 34 пунктами.

У 17-му турі Ла Ліги «Жирона» зіграє проти «Алавеса» 18 грудня, а «Реал» Мадрид днем раніше проведе поєдинок проти «Вільярреала».