Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Україна. Прем'єр Ліга
|
1934
1

На хавбека Шахтаря з'явився ще один претендент у Бразилії

Майкон цікавий тепер не тільки «Корінтіансу»

На хавбека Шахтаря з'явився ще один претендент у Бразилії
ФК Корінтіанс. Майкон

Півзахисник «Шахтаря» Майкон, який після початку повномасштабної фази російсько-української війни поїхав на батьківщину і виступає там на тимчасовій основі у лавах «Корінтіансу», може залишитись в Бразилії й на наступний рік.

Оренда Майкона у «Корінтіансі» закінчується 31 грудня, проте «тімау» хотіли б продовжити перебування гравця у своїх лавах.

Цього тижня керівники «Корінтіансу» хочуть поспілкуватися з колегами із «Шахтаря» щодо підписання угоди з Майконом.

Втім, «Корінтіанс» не єдиний клуб, якому потрібен Майкон. Повідомляється, що останнім часом предметний інтерес до хавбека виявляє інший неназваний клуб із Бразилії, й агенти хавбека вже про це поінформовані.

Контракт Майкона з «Шахтарем» розрахований до кінця 2025 року, і раніше повідомлялося, що «гірники» більше не мають наміру підписувати орендні угоди щодо футболіста, а хочуть домогтися повноцінного його продажу за 4-5 мільйонів євро.

Оцініть матеріал
(11)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Куртуа виступив з вимогою трансферу до Реала. Він незадоволений
Футбол | 05 грудня 2025, 05:02 1
Куртуа виступив з вимогою трансферу до Реала. Він незадоволений

Бельгієць хоче підсилення захисту

ДУЛУБ: «Колос може боротися із Шахтарем, а Динамо не повинно програти»
Футбол | 05 грудня 2025, 13:42 2
ДУЛУБ: «Колос може боротися із Шахтарем, а Динамо не повинно програти»

Олег Дулуб, ексклюзивно для Sport.ua, поділився очікуваннями від майбутнього туру УПЛ

Коментарі 1
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.