Фаворитки без проблем здобули перемогу

5948
3
ФГУ

Жіноча збірна України провела черговий поєдинок на чемпіонаті світу. Суперником «синьо-жовтих» стала команда Нідерландів. Матч завершився перемогою «помаранчевих» із рахунком 40:21.

Українки чинили опір суперницям лише на стартових хвилинах. Потім «помаранчеві» зробили ривок з рахунком 7:0 і надалі нарощували свою перевагу. Українки не могли впоратися із мобільним захистом збірної Нідерландів, а голландки реалізовували свої моменти. На перерву команди пішли з різницею «+11» на користь Нідерландів.

У другому таймі рисунок гри не змінився. Українки часто допускали втрати, а наші суперниці щоразу успішно атакували. Декілька блискучих сейвів здійснила Юдіт Балог, яка захищала після перерви ворота збірної України, але сама вона не могла зупинити потужний голландський напад.

Заключну зустріч на чемпіонаті світу збірна України проведе 10 грудня. Суперником українок стане Аргентина.