Збірна України програла Польщі у матчі за перше місце на EEVZA

Українські волейболісти поступилися суперникам в чотирьох партіях

4307
0
CEV

У п'ятницю в грузинському місті Телаві було зіграно головний поєдинок чемпіонату Східно-Європейської волейбольної зональної асоціації (EEVZA) серед юнацьких команд вікової категорії до 18 років. Збірна України зустрічалася із командою Польщі.

Перед цією зустріччю суперники мали по 9 очок, вигравши по три матчі. Тому від їхнього протистояння залежало, хто практично забезпечить собі перше місце і відбереться на чемпіонат Європи цієї вікової категорії, а кому ще належить провести відбіркові ігри.

Дві стартові партії завершилися однаково 25:20 на користь польських волейболістів. У третьому сеті підопічні Костянтина Рябухи змогли скоротити відставання, взявши партію 25:23.

На жаль, на четвертий сет сил у наших хлопців не вистачило. 25:17 виграла Польща і вона вже майже гарантувала собі перше місце та вихід у фінальну частину Євро.

Збірна України виступала у такому складі: Артем Мошенчич (набрав 9 очок), Артем Рязанов (7), Максим Свиридов (17), Данило Мар'євський (4), Максим Тонконог (15), Артем Білоус (0), Андрій Лункан (ліберо) - стартовий. На заміну виходив Арсен Юхімчук (0).

Сьогодні ж Естонія перемогла Азербайджан 3:1, а Латвія завдала поразки Грузії 3:0.