Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну

Молодіжні турніри
| Оновлено 08 грудня 2023, 16:00
1466
0

Збірна України WU-17 дізналася суперників у кваліфікації Євро-2024

Суперниками України WU-17 у групі А5 стали: Іспанія, Нідерланди, Туреччина

| Оновлено 08 грудня 2023, 16:00
1466
0
Збірна України WU-17 дізналася суперників у кваліфікації Євро-2024
УЄФА

8 грудня у швейцарському Ньоні відбулося жеребкування другого раунду відбору чемпіонату Європи 2024 WU-17, яке визначило склади груп обох ліг.

Суперниками України WU-17 у групі А5 стали: Іспанія, Нідерланди, Туреччина.

У другому раунді кваліфікації визначаться 7 збірних, які складуть компанію Швеції у фінальній стадії чемпіонату Європи серед дівчат віком до 17 років, а також команди, які перейдуть з однієї ліги до іншої. Посів під час жеребкування другого раунду визначався позиціями, на яких збірні фінішували в першому раунді.

У Лізі А в 7 групах зіграють 28 команд, зокрема 7 збірних, які піднялися з Ліги В за підсумками першого раунду. 7 переможців груп Ліги А в другому раунді (і найкращий володар другого місця, якщо Швеція фінішує першою у групі) отримають путівки до фінальної стадії, матчі якої відбудуться в період із 5 до 18 травня 2024 року. Команди, що посядуть у групах четверті місця, перший раунд сезону 2024/25 розпочнуть у Лізі В.

22 команди в Лізі В, у тому числі ті, що вилетіли після осіннього етапу з Ліги А, у шести групах (чотири – по чотири учасники, дві – по три) боротимуться за путівки до Ліги А першого раунду наступного розіграшу.

Дівоча збірна України WU-17 у своїй групі першого раунду посіла третє місце і зберегла прописку в Лізі А. За підсумками жеребкування підопічні Сергія Сапронова потрапили до групи А5, де зіграють із Іспанією, Нідерландами й Туреччиною.

Євро-2024 WU-17. Другий раунд

Ліга А

  • Група А1: Франція, Німеччина, Чехія, Словаччина.
  • Група А2: Фінляндія, Португалія, Ісландія, Косово.
  • Група А3: Австрія, Угорщина, Бельгія, Хорватія.
  • Група А4: Швеція, Норвегія, Швейцарія, Уельс.
  • Група А5: Іспанія, Нідерланди, Україна, Туреччина.
  • Група А6: Англія, Італія, Греція, Сербія.
  • Група А7: Польща, Данія, Шотландія, Північна Македонія.

Ліга В

  • Група В1: білорусь, Чорногорія, Литва, Андорра.
  • Група В2: Болгарія, Словенія, Молдова, Азербайджан.
  • Група В3: Румунія, Фарерські острови, Латвія, Грузія.
  • Група В4: Боснія і Герцеговина, Естонія, Вірменія, Казахстан.
  • Група В5: Північна Ірландія, Мальта, Люксембург.
  • Група В6: Ірландія, Ізраїль, Албанія.

Оцініть матеріал
(7)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.