У 7-й раз у сезоні! Жирона знову перемогла з камбеком

Каталонський клуб виграв у Кубку Іспанії

39519
4

У четвер, 7 грудня, у матчі 1/32 фіналу Кубка Іспанії «Жирона» на виїзді переграла команду «Оріуела» з рахунком 5:2.

Як відомо, після першого тайму команда українців Віктора Циганкова та Артема Довбика поступалася з рахунком 1:2, але в підсумку зуміла виграти.

Це вже сьомий випадок у сезоні, коли підопічні Мічела Санчеса досягли перемоги після камбеку. Раніше були вольові перемоги 2:1 з «Валенсією», 2:1 з «Райо Вальєкано», 4:2 (після 1:2) з «Осасуною», 5:2 (після 0:2) з «Альмерією», 2:1 з «Вільярреалом» та 5:3 (після 0:1) з «Мальоркою».

Нагадаємо, Артем Довбик не потрапив до заявки «Жирони» на гру з «Оріуелою», а Віктор Циганков вийшов на заміну на 83-й хвилині.