Ангелос ПОСТЕКОГЛУ: «У нас попереду довгий шлях»

Головний тренер «Тоттенгема» підсумував гру з «Вест Гемом»

672
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Ангелос Постекоглу

Головний тренер «Тоттенгема» Ангелос Постекоглу дав коментар після поразки своєї команди в матчі проти «Вест Гема» (1:2).

«Якщо ви домінуєте у футбольній грі, ви повинні перетворити її на щось значуще, а ми цього не зробили. Нам не вистачило впевненості у наших шансах, і ми пропустили два легких голи.

У нас було багато моментів, мабуть, найкращий у другому таймі. Слава «Вест Гему», вони завжди витримають це.

Ви хочете опинитися в такому становищі, коли, якщо ви домінуєте у футбольних іграх, ви перетворюєте це на перемоги. Ми цього не зробили сьогодні, і це не вперше. Ми підвели себе, коли повинні були з комфортом вигравати ігри.

Проблеми є, недобре жаліти себе. Нам ще потрібно пройти довгий шлях як команді, і сьогоднішній день це показує.

У футбольній грі, якщо ви не використовуєте ці шанси, команди завжди матимуть можливість покарати вас. Ми були далеко не там, де повинні бути», – сказав Постекоглу.

Сергій Рип'юк Джерело: BBC
(4)

Космос у Леверкузені. Баєр відігрався з 0:2 і вийшов у фінал Ліги Європи
Футбол | 10 травня 2024, 00:03 39

«Рома» не зуміла втримати перемогу та перервати неймовірну серію німецької команди