ДІВЧИНА ДНЯ. Марія Браччіні – пасія Сіннера, яку він приховував від світу
У 2021 році вони розбіглися, але у 2022-му знову зійшлися
![ДІВЧИНА ДНЯ. Марія Браччіні – пасія Сіннера, яку він приховував від світу](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/80/orig_656028.jpg)
Чемпіон Кубка Девіса і фіналіст Підсумкового турніру ATP Яннік Сіннер тиждень тому відвідав матч Ліги чемпіонів між «Міланом» і дортмундською «Боруссією» разом зі своєю дівчиною – італійською моделлю Марією Браччіні.
Сіннер познайомився з Браччіні 2020 року, а у вересні 2020-го вони почали зустрічатися. Цей похід на матч Ліги чемпіонів став першою публічною появою пари після розриву. 2021 року вони розлучилися, але у 2022-му знову зійшлися. Причину їхнього розриву також не розголошували. Раніше Марія була помічена на фіналі Підсумкового турніру ATP у Турині.
Зазначимо, що 24-річна Браччіні відома в мережі Instagram особистість із кількістю підписників понад 170 000 осіб. Зріст дівчини близько 168 см, вага – 56 кг. Статки Браччіні оцінюють у 3 мільйони євро.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![«Тайсоне, друже мій...» Усик звернувся до Ф'юрі щодо майбутнього реваншу](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/middle_695656.jpg)
![«Тайсоне, друже мій...» Усик звернувся до Ф'юрі щодо майбутнього реваншу](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/small_695656.jpg)
Бій-реванш між боксерами відбудеться 21 грудня 2024 року
![Визначено команди, які зіграють у фіналі за вихід до УПЛ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/middle_695740.jpg)
![Визначено команди, які зіграють у фіналі за вихід до УПЛ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/small_695740.jpg)
У вирішальному поєдинку змагатимуться Лівий берег і Минай
![Усик зробив сміливий прогноз на мегафайт Джошуа – Дюбуа за титул IBF](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/77/slider_695501.jpg)
![ФОТО. Світоліна і Костюк провели спільне тренування перед стартом на ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/slider_695676.jpg)
![ФОТО. Світоліна і Костюк провели спільне тренування перед стартом на ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/78/small_695676.jpg)
![Усик назвав свій рахунок у переможному бою з Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/77/slider_695517.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/168/thumb_393676.png)
![ALEX jones](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/168/thumb_393676.png)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/168/thumb_393676.png)
![ALEX jones](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/168/thumb_393676.png)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/168/thumb_393676.png)
![ALEX jones](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/168/thumb_393676.png)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/24/thumb_364906.jpg)
![sirjoga](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/24/thumb_364906.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/28/thumb_365777.jpg)
![Muskrat2](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/28/thumb_365777.jpg)