Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну

Інші новини
| Оновлено 07 грудня 2023, 06:02
3220
3

Федецький розкритикував Кварцяного і розповів, про що спілкувався з Зозулею

Артем незадоволений роботою президента Асоціації футболу Волині

| Оновлено 07 грудня 2023, 06:02
3220
3
Федецький розкритикував Кварцяного і розповів, про що спілкувався з Зозулею
УАФ. Артем Федецький

38-річний український екс-футболіст Артем Федецький розкритикував роботу президента Асоціації футболу Волині Віталія Кварцяного:

«Спілкувались із Зозулею завжди про те саме – про розвиток футболу в цілому, дитячого футболу. Це має бути, звісно, інфраструктура. Це насамперед має походити від УАФ, щоб у областях воно все працювало.

Ми ж говоримо про наше майбутнє покоління. Щоб мати хороших футболістів у майбутньому, перспективних. Їм треба дати потрібний старт-ап. Те, що ми бігали та ставили цеглини, щоб можна було пограти (головне, щоб був м’яч), не означає, що і це покоління має бути таким, як і ми. Дітям потрібні умови – кваліфіковані тренери, яких треба навчати, а не просто брати з вулиці. З хорошою кваліфікацією, ставлення до справи та до дітей. Вважаю, має бути безліч дитячих турнірів, щоб дітей аж нудило від них, у хорошому сенсі.

Наведу знову приклад Волинської області. Те, що бачу тут – катастрофа. Тут голова федерації Кварцяний був переобраний на третій термін, хоча у нас був кандидат. Людина, яка була готова «пахати», засукати рукава. Як кандидат був зареєстрований, але його навіть не допустили до того, щоб він розповів про свою програму. Придумали якийсь статус, ще там щось. Вибачте, х***ю повну, їм навіть не цікаво людину послухати.

А у людини були цілі, і у всієї команди. І я був, і Тарас Михалик. Але тим не менш. Мені здається, це тимчасово. Якщо людина працює певний термін на посаді, то повинна провести якийсь звіт того, що вона зробила. Кварцяний за 10 років не побудував жодного штучного поля. Я йому це питання напряму ставив, він сказав: «Я не забудовник». А я йому: «Так ви не маєте будувати, а маєте бути комунікатором між приватним бізнесом, між облдержадміністрацією, різними інвесторами». Маєте бути зацікавлені, щоб Волинський регіон розвивався в плані дитячої інфраструктури.

А далі знайдуться люди. Наскільки я знаю, багато тих, хто готовий розвивати. Але у них нема впевненості, кому довіритися. У цьому випадку зрозуміло, що з Кварцяним ніхто не буде працювати. Ця структура повинна змінюватися, мають приходити молоді та амбіційні люди з сучасним баченням та розумінням, що потрібно молодим футболістам. А це умови. Умови, кваліфіковані тренери – тоді по-іншому розвиватиметься дитячий футбол.

Має бути певна структура менеджерів, які знають, як правильно це розподілити та направити. Щоб програма була не на місяць чи два, а дивитися вперед на декілька років, мінімум на 3-5. Якщо футболісти будуть мати хороші умови, то і збірна буде поповнюватися гравцями, на які звертають увагу європейські гранди. Не одиничні випадки, як Мудрик, Судаков, Трубін. А буде систематично це, у багатьох клубів буде черга з європейських команд, – сказав Федецький.

Раніше Федецький також висловився про можливе обрання Андрія Шевченка на пост президента УАФ.

Джерело Трибуна
Оцініть матеріал
(12)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
Коментарі 3
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
New Zealander
Надо брать пример с Венгрии. Их детский и взрослый футбол за 5 лет вышел из грязи в князи