| Оновлено 06 грудня 2023, 23:35
7815
7

Проблеми в атаці. Збірна України програла Чехії

У четвертому поєдинку на чемпіонаті світу українки припустилися багато помилок у нападі

7815
7

У середу, 6 грудня, жіноча збірна України з гандболу зіграла перший матч другого етапу чемпіонату світу. Суперником була збірна Чехії.

На початку зустрічі команди грали на рівних. Певний час збірна України вела в рахунку з перевагою в один-два голи. В цей ігровий відрізок підопічні Андронова надійно грали в обороні. На 16-й хвилині чешки вийшли вперед в рахунку. Поступово вони збільшили свою перевагу до чотирьох голів. Однак українки закинули три голи протягом 24-ї хвилини та майже звели нанівець перевагу чешок. На жаль, розвинути успіх наші дівчата не змогли. Причина — проблеми в атакувальних діях. Українкам було важко долати щільну оборону збірної Чехії, через що вони втрачали м'яч і дозволяли суперницям проводити стрімкі та результативні контратаки. Крім того, відмінно відіграла голкіпер чеської команди Новотна. За підсумком матчу вона мала близько 50% відбитих кидків.

У другому таймі картина на майданчику не змінилася. Українки не змогли перевернути хід поєдинку та зазнали поразки. Хоча початок матчу вселяв надію на позитивний результат.

У другому турі другого етапу збірна України зіграє зі збірної Нідерландів. Матч відбудеться 8 грудня. Початок о 21:30 за київським часом.

Чемпіонат світу. Другий етап. Група 4.

Україна – Чехія – 23:30

Україна: Балог, Гладун, Салтанюк, Маркевич, Соскида, Андрійчук, Прокоп'як, Поляк, Науменко, Смбатян, Дяченко, Шукаль, Козак, Компанієць, Коновалова, Колодюк.

Чехія: Стржішкова, Шустачкова, Десортова, Дресслерова, Єржабкова, Єстржібкова, Захова, Коваржова, Кудлачкова, Куксова, Мала, Новотна, Стеллнерова, Франкова А., Франкова Ю., Холевова.

«Арена Північ» (Фрідріхсхафен, Данія).

УКРАЇНА — ЧЕХІЯ. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

(38)

Неочікуваний варіант. Відомо, який клуб може очолити Клопп після Ліверпуля
Футбол | 01 травня 2024, 20:34 2

Іменитий наставник може очолити дортмундську «Боруссію»

Українські гімнасти стали чемпіонами Європи у командному багатоборстві
Інші види | 28 квітня 2024, 19:23 3

Чемпіонат Європи 2024 року зі спортивної гімнастики проходить в італійському Ріміні.