Мала в контратаці перекинула м'яч через голкіпера. 20:25.

06 грудня о 17:37 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

Шустачкова птужно кинула під поперечину. 19:24.

06 грудня о 17:35 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
44’

Андрейчук потужним кидком з 9 метрів скоротила відставання у рахунку. 19:23.

06 грудня о 17:34 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
43’

Колодюк не влучила у ворота. Атака у відповідь збірної Чехії завершилася голом Холевової. 18:23.

06 грудня о 17:32 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
42’

Маркевич влучила в кут воріт. Мала майже одразу відповіла точним кидком. 18:22.

06 грудня о 17:30 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
40’

Мала з лівого флангу змістилася до центру та перекинула голкіпера. 17:21.

06 грудня о 17:29 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
39’

Прокоп'як швидко відповіла голом. Однак одразу ж закинули чешки. 17:20.

06 грудня о 17:28 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
38’

Єржабкова переграла нашого голкіпера. 16:19.

06 грудня о 17:27 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
37’

Андрейчук у падінні кинула точно в кут воріт. 16:18.

06 грудня о 17:25 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
35’

Знову Смбатян продерлася крізь двох суперниць. Точний кидок у дальній кут воріт. 15:18.

06 грудня о 17:24 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
33’

Смбатян продерлася по центру та кинула в нижній кут воріт. 14:18.

34’

Команди швидко обмінялися голами. 13:18.

06 грудня о 17:23 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
33’

Знову українки втратили м'яч в атаці. Захова покарала їх. 12:17.

06 грудня о 17:22 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
32’

Андрейчук у стрибку поцілила у кут воріт. 12:16.

31’

Втрата м'яча українками обернулася контратакую чешок. 11:16.

06 грудня о 17:20 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

06 грудня о 17:06 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

30’

Холевова за три секунди до сирени закинула 15-й гол збірної Чехії. 11:15.

06 грудня о 17:05 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
30’

Мала кидком з лівого флангу відновила перевагу Чехії у три голи. 11:14.

30’

Козак скоротила відставання у рахунку. 11:13.

06 грудня о 17:03 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
28’

Єржабкова знову закинула м'яч у ворота збірної України. 10:13.

06 грудня о 17:01 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
26’

Єржабкова реалізувала пенальті. 10:12.

06 грудня о 17:00 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
24’

Атака у відповідь завершилася результативним кидком українок. 10:11.

24’

Потужний кидок Єржабкової прийшовся у кут воріт. 9:11.

06 грудня о 16:58 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
24’

Компанієць і Козак протягом 30 секунд вразили ворота Чехії. 9:10.

24’

Науменко з лінії воротарського майданчика поцілила у дальній кут! 7:10.

06 грудня о 16:57 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
23’

Ще одна втрата м'яча українками. Захова втікла від усіх суперниць та переграла голкіпера. 6:10.

06 грудня о 16:55 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
22’

Українки подарували м'яч чешкам. Мала наодинці добігла до воротарського майданчика та збільшила перевагу своєї команди. 6:9.

06 грудня о 16:53 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
20’

Єрапкова потужним кидком завершила контратаку. 6:8.

06 грудня о 16:51 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
17’

Українки в меншості пропустили в порожні ворота. 5:7.

06 грудня о 16:49 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
16’

Чешки вийшли вперед. 5:6.

06 грудня о 16:47 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
15’

Єстржібкова у падінні з лінії воротарського майданчика зрівняла рахунок. 5:5.

06 грудня о 16:44 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

Поляк потужно кинула у кут воріт. 5:4.

12’

Мала результативно завершила контратаку. 4:4.

06 грудня о 16:42 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
11’

Анна Франкова вразила ворота з лінії воротарського майданчика. 4:3.

06 грудня о 16:40 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
9’

Салтанюк відбила пенальті!

06 грудня о 16:39 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
7’

Шукаль результативно атакує з правого флангу. 4:2.

06 грудня о 16:38 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
6’

Коновалова з флангу кинула точно у дальній кут воріт. 3:2.

06 грудня о 16:37 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
6’

Анна Франкова поцілила у верхній кут воріт. 2:2.

6’

Науменко у відриві завершила контратаку.

5’

Науменко отримала жовту картку.

06 грудня о 16:34 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
3’

Коновалова у контратаці зрівняла рахунок кидком у стрибку.

2’

Перша атака українок завершилася неточним кидком.

06 грудня о 16:33 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
1’

Холевова відкрила рахунок у матчі. 0:1.

06 грудня о 16:32 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

05 грудня о 23:36 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

У середу, 6 грудня, жіноча збірна України з гандболу проведе перший матч другого етапу чемпіонату світу. Суперник – збірна Чехії. Поєдинок відбудеться у Фрідріхсхафені (Данія) на «Арені Північ». Початок – о 16:30 за київським часом.

У стартовій зустрічі на світовій першості українки з великим рахунком поступилися збірній Бразилії – 20:35. У другому поєдинку «синьо-жовті» програли Іспанії – 20:32. У завершальному матчі першого групового турніру українки обіграли Казахстан і посіли третє місце у групі G, що дозволило вийти в другий етап.

Збірна Чехії на першому етапі виступала у групі Н та здобула дві перемоги: 32:22 над Конго та 31:22 над Аргентиною. У поєдинку зі збірною Нідерландів чешки зазнали поразки з рахунком 20:33.

У групі 4 також гратимуть Іспанія, Бразилія (з групи G), Нідерланди та Аргентина (з групи H). Очки, отримані у матчах із суперниками по групі, враховані у турнірній таблиці другого раунду.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу Україна – Чехія.

(16)

Стали відомі всі півфіналістки престижного турніру в Мадриді
Теніс | 01 травня 2024, 22:26 2

Єлена Рибакіна виграла у Юлії Путінцевої, Аріна Соболенко обіграла Мірру Андрєєву