Телемарк. Першу гонку сезону виграли французи Шошепра та Сійон

Лалі Шошепра та Тео Сійон перемогли у спринті в Австрії

185
0
skiactu.ch.Тео Сійон

Відкриття сезону у телемарку відбулося 1-2 грудня на трасі на льодовику Хінтертукс в Австрії. У рамках відкриття сезону відбулися традиційні змагання у спринті.

У жіночих змаганнях за відсутності чинних чемпіонки та віцечемпіонки світу у спринті, швейцарських лижниць Амелії Венгер-Реймонд та Мартіни Вісс, перемогу здобула француженка Лалі Шошепра, яка на чемпіонаті світу 2023 року стала четвертою. Друге місце посіла британська спортсменка Джасмін Тейлор, п'ята на чемпіонаті світу. А норвезька лижниця Горіль Еріксен показала третій час, повторивши свій результат чемпіонату світу.

Французи зайняли весь подіум у чоловічому спринті, залишивши чинного чемпіона світу, норвежця Тріма Лекена, на четвертому місці. Тео Сійон виграв другий спринт у своїй кар'єрі та перший за майже п'ять років. Бронзовий призер чемпіонату світу у спринті Алексі Паже став другим, а чемпіон світу у класиці Еліє Набо – третім.

Відзначимо, що сезон 2023/24 у Кубку світу з телемарку розпочнеться найближчими вихідними, 16-17 грудня, в італійському Пінцоло, де також пройдуть змагання в спринті, по два в чоловіків та жінок.

Підсумкові результати:

Жінки:

Чоловіки:

(1)

Стали відомі оцінки Довбика та Циганкова за історичний матч із Барселоною
Футбол | 04 травня 2024, 22:25 3

«Жирона» обіграла «синьо-гранатових» 4:2 та вперше в історії вийшла до Ліги чемпіонів!