0

ПОСТЕКОГЛУ: «Гравці проявили себе після перерви й були винагороджені»

Наставник «шпор» похвалив своїх підопічних за гру проти «Манчестер Сіті»

Getty Images/Global Images Ukraine. Ангелос Постекоглу

Головний тренер «Тоттенхема» Ангелос Постекоглу прокоментував поєдинок із «МанСіті» (3:3).

«Дуже радий за своїх гравців, що їм удалося врятувати матч. Ми не провели звичайний стандартний перший тайм – «Манчестер Сіті» міг уразити нас у цей період. Вони змарнували кілька можливостей, шанси дуже схожі на наші минулого тижня, якщо чесно.

Але ми витримали, і другий тайм пройшов набагато краще. У нас було більше віри та переконання, і ми зробили гру більш незручною для них. Гравці доклали величезних зусиль, було б легко впасти, але я думаю, що вони показали себе чудово, і важливо, щоб вони за це були винагороджені. Очко – хороша нагорода.

Так, ми багато й надто легко віддавали м'яч, але це було не через тиск. Зі сторони бокової лінії все виглядає легко, але на цій арені проти цієї команди легко робити помилки.

У другому таймі мої хлопці грали з більш ясною головою та залишили всі проблеми осторонь. Нам трохи пощастило, але гравці зробили те, що мали зробити. Це частина футболу, у нас був шанс у перерві, ми показали стійкість і до кінця все ще намагалися забити».

(2)

Як вони це роблять? Баєр у матчі-трилері врятувався на 90+7 хвилині
Футбол | 27 квітня 2024, 21:43 9

Леверкузенці врятували матч проти «Штутгарта»

Став відомий перший клуб, який вийшов із Чемпіоншипа в АПЛ 2024/25
Футбол | 27 квітня 2024, 01:00 2

«Лестер» повернеться в елітний дивізіон Англії, «лиси» гарантували як мінімум 2-ге місце