Дмитро ПІДРУЧНИЙ: «Сказати, в якому я фізичному стані, дуже важко»
Український біатлоніст – про повернення на Кубок світу
![Дмитро ПІДРУЧНИЙ: «Сказати, в якому я фізичному стані, дуже важко»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/77/orig_655408.jpg)
Український біатлоніст Дмитро Підручний поділився думками перед своїм поверненням на Кубок світу на другому етапі у Хохфільцені.
«Для мене це теж радісна звістка. Почуваюся чудово, збираюся вирушити у Хохфільцен з австрійського Обертілліаха. Підготовка пройшла досить нормально, але важко сказати про мої кондиції, бо перебуваю сам в Обертілліасі, без якоїсь конкуренції. Тому порівняти з кимось і сказати, в якому я фізичному стані, дуже важко. Але з моїх суб'єктивних бачень за тренуваннями — перебуваю в доволі непоганій формі, проте за декілька днів побачимо це у Хохфільцені.
Немає очікувань, бо вже давно не змагався, була велика перерва між змаганнями через травму. Але, звичайно, хочеться повторити своє попереднє досягнення в цьому місці. Траса у Хохфільцені мені подобається. Там багато наших, українських уболівальників. Сподіваюся, що цього року наші фани зможуть туди приїхати, попри всі події, хоча б трохи нас підтримати. І хочу, щоб мої та результати нашої команди радували вболівальників.
Початок сезону важко оцінювати, я перебуваю далеко від команди. Але я гадаю, що є певні об'єктивні фактори. Наприклад, якщо аналізувати Антона Дудченка, в нього дійсно були проблеми зі стрільбою. Але внесли корективи: як бачимо, у спринті Антон відстріляв два нулі. Так, стріляв довго, але можна його зрозуміти: коли припускаєшся помилок в естафетах, то втрачаєш упевненість у собі та стріляєш обережно. Проте внесли корективи — і він вже стріляв добре. Думаю, хлопці будуть розганятися. Видно, що ходом, може, вони не сильно додають від гонки до гонки, але прогрес певний є. Впевнений, що у Хохфільцені результат команди загалом покращиться і вони додаватимуть від етапу до етапу. Зсередини команди скарг на роботу лиж не було. Телефонував хлопцям і тренерам — нарікань не було, на рівні з іншими збірними.
Німці мене також здивували: як жіноча, так і чоловіча команди. Щодо чоловічої команди — вважаю, через те, що дуже омолодилася команда. Відійшли такі зірки, як Арнд Пайффер і Ерік Лессер, додалися дуже хороші молоді спортсмени, яким по 24-25 років — Юстус Штрелов, Давід Цобель, які створили хорошу конкуренцію. До того ж у них на чолі Урош Велепець. Гадаю, він вніс якісь корективи, нове бачення у тренування — і це надало їм великий поштовх. Був з ними на літньому фестивалі BLINK у Норвегії, спілкувався з Бенедіктом Доллем, Йоганнесом Кюном. Вони сказали, що раніше їздили на збори лише у перевірені місця, де все знали. І їм від цього було нудно: щороку ті самі збори, ті самі місця. З приходом Велепця вони почали їздити на нові місця: туди, де ще раніше не були, на той самий BLINK, перед тим робили збір там. Можливо, ця новизна дала такий великий поштовх для їхньої команди. Ну і крім цього, можливо, через заборону фтору. Може, через це норвезькі лижі не так виділяються, а команди — вирівнялися», – розповів Підручний.
Нагадаємо, що другий етап Кубка світу з біатлону пройде у німецькому Хохфільцені з 8 по 10 грудня. У програмі етапу будуть спринти, гонки переслідування та класичні естафети.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Динамо назвало трансляторів матчу-відповіді проти Партизана](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/middle_696244.jpg)
![Динамо назвало трансляторів матчу-відповіді проти Партизана](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696244.jpg)
Поєдинок відбудеться 31 липня
![Харлан впевнено вийшла до півфіналу Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/middle_696240.jpg)
![Харлан впевнено вийшла до півфіналу Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696240.jpg)
Українка пробилася до 1/2 фіналу у фехтуванні на шаблях
![«Він закінчився». Ексчемпіон дав сміливий прогноз на реванш Усик – Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696186.jpg)
![Білодід вилетіла з ОІ. Дар'я програла у додатковий час через третє шидо](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696206.jpg)
![Білодід вилетіла з ОІ. Дар'я програла у додатковий час через третє шидо](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696206.jpg)
![Названо найкращого воротаря світу. Відкриття Євро-2024 – на другому місці](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696076.jpg)
![Названо найкращого воротаря світу. Відкриття Євро-2024 – на другому місці](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696076.jpg)