9

ВІДЕО. Англійські коментатори розхвалили Ярмолюка після неймовірного фінта

«Брентфорд» обіграв «Лутон Таун» з рахунком 3:1, Єгор відіграв 70 хвилин

Getty Images/Global Images Ukraine. Єгор Ярмолюк

2 грудня відбувся матч 14-го туру АПЛ між командами «Брентфорд» та «Лутон Таун». Гра завершилася з рахунком 3:1 на користь «бджіл».

Український футболіст господарів Єгор Ярмолюк вийшов на поле зі старту поєдинку та відіграв 70 хвилин, після чого був замінений на Шендона Баптіста.

Для Ярмолюка це був другий старт в основі «Брентфорда».

На 55-й хвилині зустрічі українець чудово показав себе в атаці команди, зробивши неймовірний фінт на лівому фланзі, а також чудово просунувши м'яч у штрафний майданчик суперника.

Англійські коментатори розхвалили Єгора:

«Ярмолюк... Його другий матч зі старту в Прем'єр-лізі, а виглядає так, ніби він тут як удома».

У результаті в цій атаці був зароблений кутовий, після якого був забитий другий гол «Брентфорда».