| Оновлено 02 грудня 2023, 12:53
4867
0

Мессі заявив, що пошкодував про жест Топо Джіджіо на ЧС перед ван Галом

У чвертьфіналі мундіалю аргентинці вирвали перемогу у нідерландців у серії пенальті

4867
0
Twitter. Ліонель Мессі

Зірковий аргентинський форвард американського «Інтер Маямі» та переможець ЧС-2022 Ліонель Мессі розповів про жест Топо Джіджіо перед тренером збірної Нідерландів Луї ван Галом у чвертьфіналі мундіалю:

«Мене турбує, коли люди так розмовляють за межами поля та не поважають свого суперника. Я ніколи не був таким.

На полі може статися мільйон речей і це залишається на ньому. Але щоб перед грою, бажаючи розпалити ситуацію, висловити неповагу – я ніколи цього не робив і не люблю, коли так поступають зі мною. Я думаю, що ван Гал зробив це трохи спеціально, воротар також висловлювався. Це речі, які мені не подобаються.

Ідея зробити жест Топо Джіджіо з'явилася у мене тоді, і я автоматично пошкодував про це. Подумав: «ось ідіот, що я роблю, вони ще можуть зрівняти». Такі речі зазвичай відбуваються», – сказав Мессі.

Мессі реалізував 11-метровий на 73-й хвилині у чвертьфіналі ЧС-2022 Аргентина – Нідерланди, зробивши рахунок 2:0. Після цього Лео зробив жест, названий на честь героя дитячого шоу Топо Джіджіо, приклавши відкриті долоні до вух, і зробивши це навпроти ван Гала.

У результаті Нідерланди зуміли відігратися і перевели гру до екстратаймів. Доля поєдинку вирішилася у серії пенальті, яку Аргентина виграла з рахунком 4:3.