Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну

Іспанія
| Оновлено 30 листопада 2023, 17:16
13565
7

Джерело: Головний скаут Реала наполягатиме на продажі Луніна взимку

Український страж воріт має підтримку у мадридському клубу

| Оновлено 30 листопада 2023, 17:16
13565
7
Джерело: Головний скаут Реала наполягатиме на продажі Луніна взимку
Getty Images/Global Images Ukraine. Андрій Лунін

24-річний голкіпер мадридського «Реала» Андрій Лунін може перейти в новий клуб в найближче трансферне вікно.

За інформацією Оkfichajes головний скаут «вершкових» Джуні Калафат підтримує українського стража воріт, вірить в його потенціал та наполягатиме на трансфері Луніна в найближче трансферне вікно, адже головний тренер мадридців Карло Анчелотті зробив вибір у сторону орендованого у «Челсі» Кепи Аррісабалаги. Український голкіпер бажає змінити клубну прописку.

Раніше Карло Анчелотті публічно оголосив, що після відновлення від травми Кепа знову буде основним воротарем команди.

Оцініть матеріал
★★★★★
★★★★★
★★★★★
(199)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Коментарі 7
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
arrow1418
Правильно , треба іти там де в тебе будуть вірити і довіряти 
MrStepanovM .
та ну нах! Вже взимку він зможе підписувати попередній контракт як вільний агент за пів року. Сам буде вибирати клуб, сам буде ставити умови, сам торгуватись за підйомні і мати не поганеньку ЗП в Реалі... З якого буя йому погоджуватись на продаж?
Alehandro
та будь яке адекватне керівництво захоче продати гравця, у якого півроку до закінчення контракту. До того ще й Лунін за останній час відіграв більше, ніж за всі попередні роки, і непогано себе показав.
anacreon
За логікою ринку їм треба продавати Луніна. Бо якось не солідно - відпускати безоплатно. Або продовжувати контракт за більшу зарплату. Але тоді Лунін не захоче йти. А він для них став проблемним через всіх нас. Мало того - тепер і іспанська преса та фанати підключилися. Постійно дістають, питають коли буде грати, давлять. А тренерам і клубу це не потрібно. Ви колись чули аби хтось бігав і вимагав в тренерів ставити другого воротаря Ліверпуля чи Барселони? Ми навіть їхніх імен не знаємо і нам пофік, чи вони грають.
Тому сам Анчелотті буде просити. Їм легше продати Луніна і посадити якогось 20-річного "нового Луніна"  чи 32 річну колишню зірку, які будуть раді просто сидіти на лавці.  Якщо Кепа випроситьзалишитися, то так само буде давити на Анчелотті і вимагати його випускати.