Підопічні Сергія Задорожнього не змогли пройти датчан

4174
2
ФК Рух

Львівський «Рух» U-19 у матчі-відповіді 2-го раунду шляху чемпіонів Юнацької ліги УЄФА переграв «Мідтьюлланд», але все одно вилетів, адже першу гру львів'яни програли з рахунком 0:4. Ця гра закінчилася з рахунком 1:0.

Підопічні Сергія Задорожнього з 23-ї хвилини матчу грали у більшості після вилучення півзахисника датчан Ліндекілде. Цікаво, що перші заміни головний тренер «рухівців» використав аж на 87-й хвилині. Варто зазначити, що за грою «Рух» переважав «Мідтьюлланд» завдавши 19 ударів по їхніх воротах (у датчан – 9). Голом на 90+2-й хвилині відзначився Віталій Холод.

У 1-му раунді шляху чемпіонів «жовто-чорні» пройшли боснійський «Сараєво» за сумою двох матчів (1:1, 3:1).

Юнацька ліга УЄФА. 2-й раунд шляху чемпіонів. Матч-відповідь. 29 листопада.
Мідтьюлланд U-19 – Рух U-19 – 0:1.

Голи: Холод, 90+2.

«Рух» U-19: Ванівський, Поповський, Холод, Турко, Кітела, Денисов (Штокал, 87), Бойко, Федор Олег, Квас, Касарда (Шайда, 87), Панченко (Коваль, 88).