Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну

Інші новини
| Оновлено 10 грудня 2023, 23:05
5498
10

ОФІЦІЙНО. У футболі можуть з’явитися тимчасові вилучення

IFAB затвердила низку заходів щодо боротьби із суперечками з арбітрами

| Оновлено 10 грудня 2023, 23:05
5498
10
ОФІЦІЙНО. У футболі можуть з’явитися тимчасові вилучення
IFAB

Міжнародна рада футболу (IFAB) затвердила низку змін у правилах, спрямованих на боротьбу із суперечками з арбітрами, на підставі рекомендацій експертів ради.

Рада пропонує за суперечки з арбітрами тимчасово вилучати гравців на десять хвилин. Також пропонується дозволити спілкуватися з арбітрами тільки капітанам команд, як в регбі.

Також IFAB продовжить експерименти з натільними камерами арбітрів для фіксації неналежної поведінки гравців і погодилася з необхідністю покращити напівавтоматичну фіксацію офсайда, щоб арбітри швидше ухвалювали рішення.

Крім того, погодили запровадження пояснення суддівських рішень після переглядів відеоповтору. Раніше такий експеримент успішно провела ФІФА – арбітри у мікрофон озвучували свою думку після перегляду VAR.

Реалізація нових правил на високому рівні пройде після використання у нижчих дивізіонах та розробки необхідних протоколів.

Джерело IFAB
Оцініть матеріал
(45)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Мічел був відвертий. Тренер Жирони окреслив головне завдання у сезоні
Футбол | 26 лютого 2024, 07:02 0
Мічел був відвертий. Тренер Жирони окреслив головне завдання у сезоні

Наставник жиронців поділився очікуваннями від матчу з «Райо Вальєкано»

Великі проблеми Шевченка. Став відомий дефіцит бюджету УАФ
Футбол | 26 лютого 2024, 18:29 14
Великі проблеми Шевченка. Став відомий дефіцит бюджету УАФ

Циганик повідомляє про дефіцит у два мільйони євро

Коментарі 10
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
potemkin78
как в хоккее с мячом
didora
Вилучення це херня. А пояснення після ВАР це діло, хоч послухаємо, що суддя трактує. А то прийняв рішення суддя а чого іменно таке незрозуміло. Хоч і останній приклад: Україна-Італія, не подивився і пояснень не треба. А так прийшлось би щось придумувати.
Альф Немо
Вилучення 10х. давно пора зробити. Чистий час наступний. 
scorpio16
про тимчасове вилучення дурня повна, якщо сперечається чи якась агресія , то жовта, не може заспокоїтися то друга і пішов геть. А ось пояснення піля перегляду повтору це добре , відразу треба було це робити з ВАР. Зараз це звичайна практитика в NHL NBA FIBA і т.д.
Умник
О, драки легализуйте.
Щитки сняли и понеслась.
Потом на 3 минуты удаление. )))))))))
anacreon
Їм треба ще і викладати що гравці говорять арбітру, в нього ж є мікрофон.
Ще і треба взятися за тих, хто після матча влаштовує штовханину. Після відеоповторів виписувати величезні штрафи. Ще і заборонити іншим вмішуватися.
Є дві істерички, які пішли дратися? Нехай і щоб ніхто не вмішувався. Бо потім не видно, хто зачинщик. Бо ті, хто прибігли рознімати - через секунду вже самі в істериці, бо хтось їх зачепив і лізуть дратися. А так дві гарячі голови поштовхалися, обидва отримали дискваліфікацію на наступні матчі і розійшлися.Так і швидше погаситься конфлікт. Суддям дали рекомендації не вмішуватися в такі драки навіть на полі і вони просто стоять в стороні і чекають, поки наштовхаються і охолонуть, а потім дають картки. А раніше чим більше суддя бігав рознімати, тим більше орали "тримайте мене семеро, судді, я такий злий" і лізли штовхатися.
anacreon
Нарешті взялися за атаку на арбітрів.
Цікаво буде подивитися. З цими нападами на арбітрів давно пора щось робити. Бо бісить.Оце як після любого рішення стая істеричок кидається на арбітра, оре йому в обличчя фігню всяку, штовхають, мацають, під руки беруть. А він ж і не може 5 людей вилучити.
За такі речі можна було карати після матчів. От прибіг і орав на арбітра? Матч дискваліфікації чи жовта картка.
Матюкався? Штраф грошима, в залежності від зарплати. Зарплата мільйон на місяць? Значить плати 100 доларів штраф. Якщо зарплата менше - штраф менше. Заплативши пару разів штраф у розмірі місячної зарплати - перехочуть бігати і орати та качати права арбітру.Але вилучення на 10 хв теж нормально. За любі навмисні торкання арбітра одразу треба вилучати на 10 хв. Хочеш щось спитати? Руки за спину і дистанція в метр.
Remark
А гра буде називатися футбокей!