СІКАН: «Їм щось не сподобалося. Потрібно вміти програвати. У них 0 очок»

Форвард «Шахтаря» прокоментував перемогу над «Антверпеном» у ЛЧ

4718
7
Getty Images/Global Images Ukraine. Данило Сікан

Форвард «Шахтаря» Данило Сікан прокоментував перемогу над «Антверпеном» (1:0) у матчі 5-го туру Ліги чемпіонів:

«Дуже важлива перемога. Стан поля був не тим, щоб грати у свій футбол та контролювати м'яч. Нам трохи це заважало. Але виконали свою роботу, виклалися на всі 100%. Моя робота – нав'язувати боротьбу, заробляти фол. Цим допомагаю команді. Заробляємо стандарт, з якого можемо забити гол.

У другому таймі ми грали від результату. Знали, що перемагаємо, трохи фізично підсіли. Звичайно, у нас дорога важча, ніж у них. Їм це дуже легко, вони не мають проблем у країні. Що сказав тренер у перерві? Нічого такого. Тільки сказав, що треба додавати у другому таймі. І більше концентрації в обороні.

Емоції після матчу? Нічого такого. Просто їм не сподобалося, як ми поводилися. Але рефері їм там щось… Треба вміти програвати. У них 0 очок – і так поводитися, щось там говорити, розповідати, як треба грати. Вважаю, це неправильно.

У роздягальні, звичайно, всі на емоціях, раділи. Ми гарантували собі євровесну. Це завжди позитив не лише для команди, а й для країни. Звісно, «Шахтар» хоче продовжити боротьбу в ЛЧ, це теж буде євровесна».