555
0
СК Дніпро-1. Олександр Філіппов

Найважливіші цифри 15-го туру УПЛ – у нашому традиційному огляді.

«Дніпро-1» перемагає «Чорноморець» у всіх 5 зустрічах в елітному дивізіоні (м'ячі 14-4), у тому числі вдруге із великим рахунком.

Підопічні Юрія Максимова святкують 4-ту вікторію поспіль, як загалом (м'ячі 11-3), так і вдома (м'ячі 9-2).

Загальна безнічийна серія дніпрян досягає 10 матчів (+9-1), а гостьова одеситів – 13 (+6-7).

Олександр Філіппов стає автором 10-го голу своєї команди у баталіях із «моряками».

«Чорноморець» зазнає 60-ї великої поразки в чемпіонатах України.

Підопічні Романа Григорчука заробляють 3-й «бублик» поспіль, як загалом (м'ячі 5-10), так і на чужих полях (м'ячі 3-8).

Артур Авагімян, який забив на 202-й хвилині перший м'яч одеситів у гостях у «Дніпра-1», на 320-й хвилині перериває суху домашню серію дніпрян.

«Шахтар» завершує дві свої гольові серії: 41-матчеву загальну та 19-матчеву домашню. Востаннє помаранчево-чорні не забивали 23 серпня 2022 року – 0:0 вдома з «Металістом 1925».

Добігає кінця і безнічийна серія гірників у рідних стінах, яка склала 12 матчів (+10-2). Останню мирову з гостями донеччани підписали 13 листопада 2022 року – 2:2 із «Зорею».

100-й матч у кар'єрі проводить Дмитро Різник (ЧУ – 82, КУ – 8, ЄК – 8, ЗУ – 2).

Вдесяте розходяться миром із суперниками команди Юрія Калитвинцева.

Суха гостьова серія «Полісся» та Дениса Бойка сягає 437 хвилин.

«Динамо» перемагає «Рух» у всіх 3-х зустрічах на своєму полі (м'ячі 8-0).

Олександр Тимчик стає автором 1100-го домашнього голу киян у чемпіонатах України.

ФК Динамо. Олександр Тимчик

200-й матч в УПЛ у лавах біло-синіх проводить Віталій Буяльський, 10-й на посаді головного тренера – Олександр Шовковський (+8=1-1, 24-7).

«Рух» продовжує свою рекордну гостьову безнічийну серію до 7 ігор (+5-2), але перериває 6-матчеву гольову на чужих полях. Останній раз жовто-чорні не забивали господарям 25 травня 2023 року – 0:0 з «Минаєм».

«Минай», який зазнав 20-ї поразки в рідних стінах, продовжує свою безвиграшну серію до 15 матчів (=6-9).

Закарпатці стають 9-ю командою в історії УПЛ, яка не здобула жодної перемоги у першому колі.

«Минай» продовжує загальну безгольову серію до 681-ї хвилини, оновлюючи особистий антирекорд, а домашню – до 378.

Закарпатці встановлюють нове клубне досягнення, перервавши суху домашню серію на 255-й хвилині.

Юрій Вакулко стає «володарем» 80-ї червоної картки «Кривбаса» в елітному дивізіоні.

«Ворскла» підписує 10-ту мирову під керівництвом Віктора Скрипника.

Суха серія полтавців сягає 282-х хвилин.

10-й матч на чолі ЛНЗ проводить Олег Дулуб (+3=5-2, 10-10).

«Верес» бере гору над «Металістом 1925» у всіх 4-х зустрічах в елітному дивізіоні (м'ячі 11-4).

Червоно-чорні святкують 50-ту вікторію у чемпіонатах України.

Віталій Дахновський стає автором 10-го голу рівнян у баталіях із харків'янами.

Богдан Когут стає 10-м гравцем «Вереса», який провів 50 матчів в УПЛ.

«Металіст 1925» встановлює особистий рекорд, забиваючи на виїзді 3 гри поспіль. А ще три клубні досягнення жовто-сині повторюють, продовживши гольову серію до 5 матчів, загальну з пропущеними м'ячами – до 7, а гостьову – до 6.

Андрій Борячук та Ростислав Русин забивають 6-й м'яч в УПЛ у лавах харків'ян і стають новими рекордсменами клубу, обійшовши Марлісона.

150-й матч у чемпіонатах України проводить Микола Матвієнко («Шахтар»).

1-й м'яч в УПЛ забиває Віктор Блізніченко (у 16-й грі).

У 4-й команді еліти відкриває гольовий рахунок Володимир Танчик («Дніпро-1»), у 3-й – Владислав Кабаєв («Динамо») та Денис Мірошніченко («Дніпро-1»).

15-й сухий матч в УПЛ проводить Герман Пеньков.

3-тю червону картку в кар'єрі заробляють Ігор Курило та В'ячеслав Танковський, 2-гу – Юрій Вакулко, 1-шу – Артур Авагімян (у 61-й грі).

Арбітр із Дніпра Віталій Романов 70-й раз вилучає гравця з поля та стає новим рекордсменом чемпіонатів України, обійшовши одесита Віталія Годуляна.

Вперше обходиться без покарань київський рефері Володимир Новохатній (у 43-му матчі).