Голи Коваленка та Маліновського не врятували Емполі та Дженоа від поразок

Два українці забили в одному турі Серії А

1592
2
Getty Images/Global Images Ukraine. Руслан Маліновський

Два українські півзахисники, Руслан Маліновський із «Дженоа» і Віктор Коваленко з «Емполі», забили в матчах 15-го туру Серії А. Коваленко забив у другому турі поспіль – два тижні тому він приніс «Емполі» перемогу над «Наполі». Для Маліновського це перший гол у складі «Дженоа».

Маліновський вийшов в основі «Дженоа» і був замінений на 80-й хвилині на Жуніора Мессіаса. Коваленко вийшов на заміну на 70-й хвилині.

Однак цього разу голи українців не врятували їхні команди – «Дженоа» програла «Фрозіноне», а «Емполі» в драматичному поєдинку з 7 голами поступився «Сассуоло» з рахунком 3:4. В обох поєдинках вирішальні голи були забиті в компенсований до другого тайму час.

Серія А. 13-й тур

Емполі – Сассуоло – 3:4
Голи: Капуто 3, Фацціні 25, Коваленко 86 – Пінамонті 9, Матеус Енріке 20, Берарді 66, 90+2 (з пенальті)

Фрозіноне – Дженоа – 2:1
Голи: Суле 34, Монтерізі 90+4 – Маліновський 38