Томас ТУХЕЛЬ: «Ми не ототожнювали контроль м'яча з повільністю»

Головний тренер «Баварії» розповів про перемогу над «Кельном»

200
0
ФК Баварія. Томас Тухель

Головний тренер мюнхенської «Баварії» Томас Тухель поділився враженнями від перемоги своєї команди над «Кельном» (1:0).

«Зазвичай, це наша велика сила, щоб використовувати свої шанси. Сьогодні рахунок був лише 1:0.

Перший тайм був дуже хорошим. Ми дуже добре увійшли в гру і ніколи не зупинялися. Ми створили багато чудових гольових моментів.

Зазвичай наша велика сила полягає в тому, щоб використати свої шанси. Сьогодні рахунок був лише 1:0, тому ми повинні були бути зосередженими. Ми не могли дозволити собі ототожнювати контроль матчу з повільністю і повинні були бути напоготові. У другому таймі ми змогли це зробити дуже добре, і тому ми заслужили на перемогу», – сказав Тухель.

«Баварія» лідирує в турнірній таблиці, але «Баєр» відстає на одне очко і має матч в запасі.