Чемпіонат Саудівської Аравії. Дубль Роналду, трилер для Йовічевича

Португалець упевнено лідирує у списку бомбардирів

3281
0
ФК Аль-Наср. Криштіану Роналду

У п'ятницю, 24 листопада, відбулися чотири матчі у рамках 14-го туру чемпіонату Саудівської Аравії.

«Аль-Наср» приймав на своєму полі «Аль-Ахдуд» та розгромив суперника – 3:0. У першому таймі рахунок відкрив Аль-Наджеї, а після перерви дубль записав на свій рахунок Кріштіану Роналду. Португалець зміцнив своє лідерство у бомбардирських перегонах – із 15 м'ячами Кріштіану випереджає найближчого переслідувача, Александара Мітровича з «Аль-Хіляля», на п'ять голів.

❗️ ВІДЕО в Telegram: два голи Кріштіану Роналду

А ось інший зірковий футболіст у Саудівській Аравії, француз Карім Бензема, не зміг допомогти «Аль-Іттіхаду» обіграти на виїзді «Аль-Іттіфак». «Аль-Таї» видав шалену кінцівку в домашньому поєдинку з «Аль-Раєдом» Ігора Йовічевича – програючи 1:3 до 90+2-ї хвилини, господарям вдалося забити тричі (!) та вирвати перемогу.

Щодо турнірної таблиці, то «Аль-Наср» піднявся на другий рядок, відстаючи від «Аль-Хіляля» на одне очко. Щоправда, останні мають ще один матч у запасі.

Голи:
Жуан Педро, 4 – Аль Аббас, 72, Туре, 90+10, з пенальті.

Аль-Таї – Аль-Раєд – 4:3
Голи:
Менса, 45, з пенальті, 90+9, Аль-Фахад, 90+2, автогол, Місіджан, 90+10 – Тавареш, 12, з пенальті, Сунбул, 27, Ель-Беркауї, 72.