Кременчук у яскравому матчі розібрався з Дніпром

Вболівальники побачили 9 шайб

578
0
ФХУ

У матчі регулярного чемпіонату України з хокею відбулася яскрава зустріч між Кременчуком та Дніпром, які йдуть у топ-4 та намагаються наздогнати Сокіл та Київ Кепіталз.

Матч приблизно рівних суперників завершився на користь Кременчука з рахунком 5:4, хоча ще після другої 20-хвилинки рахунок був рівним. Проте господарі оформили дві швидкі шайби на старті третього періоду та втримали свою перевагу.

Наприкінці зустрічі херсонці не використали більшість 5 на 3. У таблиці Кременчук набирає 22 очки та піднімається на третє місце.

Чемпіонат України з хокею

Кременчук - Дніпро (Херсон) – 5:4 (2:3, 1:0, 2:1)

Шайби: 0:1 – Пойманов (Д. Попережай, - менш.), 00:44. 07:10 – Омельчук (Пойманов, Д. Попережай), 07:10. 1:2 – Лялька (Кривошапкін), 08:27. 2:2 – Лялька (Матвієнко), 10:36. 2:3 – Сидоренко (Ратушний, - більш.), 12:04. 3:3 – Кривошапкін (Лялька, Ігнатенко), 38:28. 4:3 – Максименко (Брага), 41:47. 5:3 – Кривошапкін (Матвієнко), 42:54. 5:4 – Стецюра (Кобильник, - подв. більш.), 55:15