Йожеф САБО: «Пенальті був, але висловлювання Чеферіна зіграло свою роль»

Екстренер збірної – про скандальний епізод з падінням Мудрика

9014
11
1927.kiev.ua. Йожеф Сабо

Ексгравець і тренер київського «Динамо» та збірної України з футболу Йожеф Сабо поділився думками про непризначений пенальті на останніх хвилинах гри Україна – Італія (0:0).

«В епізоді з падінням Мудрика був 200% пенальті. Але висловлювання Чеферіна зіграло свою роль. Це несправедливість. Якби таке порушення сталося за межами карного майданчика, то суддя зафіксував би його. Мудрик виграв простір у суперника і той його збив. Я дивився багато повторів – це пенальті, без питань. Александер Чеферін повинен подати у відставку. Потрібно запитати, що він говорив суддям і які були рекомендації для них. Навіть якби захисник зіграв рукою, це все одно б не захотіли помічати.

Можна сказати, що в керівництві у Європі залишаються люди, які вирішують, хто має проходити далі, а хто не має. Це далеко від спортивного принципу. Так не можна, особливо сьогодні, коли Україна в такому важкому становищі. Судді явно «витягнули» Італію на чемпіонат Європи. Італійці дають більше? Вони збирають більше глядачів? Чому таке ставлення до України вже не вперше?! Це кричущий випадок», – сказав Сабо.

Нагадаємо, на останніх хвилинах матчу Україна – Італія Михайло Мудрик отримав м'яч у штрафному майданчику італійців, але на ньому одразу ж сфолив Браян Крістанте. Суддя не призначив пенальті та навіть не пішов дивитися повтор епізоду.