Артем ФЕДЕЦЬКИЙ: «Арбітру не вистачило яєць, щоб призначити пенальті»

Ексгравець збірної – про скандальний епізод з падінням Мудрика

1541
0
УАФ. Артем Федецький

Колишній захисник збірної України Артем Федецький поділився думками про непризначений пенальті на останніх хвилинах гри Україна – Італія (0:0).

«На мою думку, чистий пенальті! Я впевнений, якби такий момент був біля наших воріт, арбітр, не замислюючись, призначив би пенальті. Насторожує все це в контексті слів Чеферіна. Але, чекайте, УЄФА це ж незалежна організація?! Як такі тези можна говорити перед матчем?! Для мене це нонсенс.

Арбітр загалом відпрацював нормально, але в ключовому моменті матчу він побоявся навіть переглянути повтор. Як колись сказав Вася Кобін: «Йому не вистачило яєць, щоб поставити пенальті». Мудрик був першим на мʼячі, контакт був, щоб там не розказував цей лисий щур Спаллетті. Він вже висловився на рахунок росії – компліменти, спорт для нього поза війною. Просто лисий шарлатан», – сказав Федецький.

Нагадаємо, на останніх хвилинах матчу Україна – Італія Михайло Мудрик отримав м'яч у штрафному майданчику італійців, але на ньому одразу ж сфолив Браян Крістанте. Суддя не призначив пенальті та навіть не пішов дивитися повтор епізоду.