Антон Казаков не зумів пройти перший раунд відбору

823
0
WST. Юліан Бойко

Український снукерист Юліан Бойко вибув у 2-му раунді кваліфікації турніру UK Championship 2023.

Відбіркові матчі пройшли в англійському Лестері, а основні раунди, починаючи з 1/16 фіналу, відбудуться з 25 листопада до 3 грудня у місті Йорк.

19 листопада в першому раунді кваліфікації Юліан Бойко з найкращим брейком у 80 очок обіграв англійця Ліама Пуллена з рахунком 6;1 у першому раунді відбору до UK Championship 2023.

У другому раунді змагань 20 листопада Юліан Бойко у напруженому поєдинку поступився англійцю Марку Джойсу (5:6).

Програвши стартовий фрейм матчу, Юліан Бойко спочатку зрівняв рахунок відмінним сенчурі в 111 очок, а потім вийшов вперед 2:1 завдяки брейку 74 очки. Марк відповів заліковим підходом та зрівняв рахунок 2:2 до перерви.

Після 15-хвилинної паузі Юліан зміг взяти фрагментарну партію кількома підходами і знову опинився попереду (3:2). Шостий фрейм у боротьбі відійшов англійцю, який незабаром однією серією зробив рахунок 4:3 на свою користь.

18-річний снукерист з України брейком 50 очок зрівняв рахунок (4:4), але Джойс відповів підходом 54 і опинився за крок від фінішу. Юліан перевів матч до вирішальної партії, де зміг розкрити позицію відмінним ударом, але помилився на серії, віддавши супернику можливість для переможного брейку. Джойс виграв матч із рахунком 6:5.

Інший українець Антон Казаков не зумів пройти перший раунд відбору, розгромно програвши Райану Девісу (1:6).