Українська рапіристка виграла етап Кубка світу з фехтування серед юніорів

Шпажист Павло Трофименко взяв срібло на змаганнях у Братиславі

320
0
НОК

У столиці Перу рапіристка Крістіна Петрова вперше в кар’єрі виграла етап Кубка світу серед юніорів.

Шпажист Павло Трофименко зійшов на другу сходинку п’єдесталу турніру Memorial Martinengo, що проходив як частина Європейського молодіжного циклу змагань U-23 у Братиславі.

18-річна Крістіна Петрова, яка є чинною віце-чемпіонкою Європи серед юніорів, стала найкращою серед 49-ти спортсменок із 14 країн світу, вигравши спочатку усі 6 боїв у групі, а потім ще 5 – у турі прямого вибування, зокрема у фіналі змусила скласти зброю американку Мікейлу Чусід (15:6).

Павло Трофименко переміг у 4 з 6 поєдинків на попередній стадії, а потім ще у 4 – у плей-оф, зокрема в 1/8 фіналу вибив з боротьби першого номера посіву італійця Лупу Сала (15:13) Зупинити 22-річного киянина вдалося лише у фіналі австрійцю Самуелю Берктольду (6:15).