Угорщина – Чорногорія – 3:1. 5 хвилин радості гостей. Відео голів, огляд

Дивіться відеоогляд матчу 10 туру кваліфікації Євро-2024

886
1

19 листопада пройшли матчі останнього 10-го туру кваліфікації Євро-2024 у групі G, і розв'язка вийшла драматичною.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Чорногорія в гостях вела у рахунку проти Угорщини в середині 2-го тайму (1:0) і в якийсь момент на 5 хвилин у лайв-таблиці стала другою, коли Сербія пропустила два голи від Болгарії.

Але в підсумку Чорногорія пропустила три голи та програла матч (1:3). Угорщина вийшла на Євро-2024, а Чорногорія втратила всі шанси навіть на плей-оф.

Кваліфікація Євро-2024

Група G. 10-й тур, 19 листопада

Угорщина – Чорногорія – 3:1

Голи: Собослаї, 67, 68, Надь, 90+3 – Рубежич, 36

Події матчу

90’ +3
ГОЛ ! М'яч забив Жолт Надь (Угорщина).
68’
ГОЛ ! М'яч забив Домінік Соболсоі (Угорщина).
66’
36’
ГОЛ ! М'яч забив Слободан Рубежич (Чорногорія).
(2)

ОФІЦІЙНО. Мессі – гравець місяця у MLS. Аргентинець забив 6 голів за 4 гри
Футбол | 03 травня 2024, 01:38 2

Лідер «Інтер Маямі» на високому рівні провів квітень у Major League Soccer

ВІДЕО. Мудрик залишав поле у матчі з Тоттенхемом під овації вболівальників
Футбол | 03 травня 2024, 01:51 0

Михайло допоміг «Челсі» обіграти «шпор» з рахунком 2:0 у перенесеному поєдинку АПЛ