| Оновлено 20 листопада 2023, 08:23
1444
1

Микола ЦИМБАЛ: «Бразильці ФК ЮКСА не загубилися б і в УПЛ»

Тренер команди из Тарасівки – про перемогу над «Чайкою» та перспективи підопічних

1444
1
ПФЛ України. Микола Цимбал

В центральному поєдинку 18-го туру Другої ліги ФК «ЮКСА» здобув вольову перемогу над «Чайкою» (2:1) і закріпився на першому місці.

Головний тренер ФК «ЮКСА» Микола Цимбал ексклюзивно для Sport.ua поділився враженнями про поєдинок з «Чайкою»:

«М'яч, забитий в дебюті нападником «Чайки» Богданом Семенцем, претендуватиме на звання найкрасивішого в турі. Проте тішить, що ця невдача не вибила моїх підопічних з колії. Більше гості не загрожували нашим воротам, а «ЮКСА» не тільки вийшла вперед, але й ще не використала кілька вигідних моментів. І це незважаючи на те, що на початку другого тайму довелося замінити через мікротравми бразильця Матеуса та ще одного лідера - Артура Думенюка.

Коли вже зайшла мова про наших легіонерів, то я ними задоволений. Вважаю, що Матеус, Габріель та Венді не загубилися б і в командах УПЛ. Зрештою, додає з кожним матчем вся команда, виокремив би також молодих Романа Ювхимця та Матвія Харченка.

Завдання-мінімум, піти на зимову перерву на першому місці. А вже потім будемо визначатися з клубним керівництвом із метою на сезон», – розповів Цимбал.

Поки що ФК «ЮКСА» лідирує, набравши 39 очок. Цього року підопічні Миколи Цимбала ще зіграють з «Карпатами-2».

Нагадаємо, у суботу, 18 листопада, у Другій лізі України відбулися чотири календарні матчі 18-го туру.