14 м'ячів! У грі Франції та Гібралтару побито безліч гольових рекордів

Це найбільша перемога в історії кваліфікацій до чемпіонатів Європи

5078
6
Getty Images/Global Images Ukraine. Кіліан Мбаппе зробив хет-трик

У матчі 9-го туру кваліфікації Євро-2024 збірна Франції розгромила Гібралтар (14:0). Форвард французів Кіліан Мбаппе зробив хет-трик.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

У цьому матчі побито багато статистичних рекордів.

🔹 Це найбільша перемога історії кваліфікацій чемпіонату Європи. Раніше рекорд був у матчі Німеччини та Сан-Марино (13:0), зіграному у 2006 році.

🔹 Ця найбільша перемога для збірної Франції в історії. Раніше рекордним був матч французів проти збірної Азербайджану (10:0) у 1995 році.

🔹 Ця найбільша поразка збірної Гібралтару в історії. До цього команда пропускала максимум 9 м'ячів – 0:9 від Бельгії у 2017 році.

🔹 Одна команда забила 14 голів у матчі збірних уперше з 1967 року, коли Данія розгромила Ісландію у спарингу (14:2).

Кваліфікація Євро-2024

9-й тур, 18 листопада

Франція – Гібралтар – 14:0

Голи: Сантос, 3 (автогол), М. Тюрам, 4, Заїр-Емері, 16, Мбаппе, 30 (пен), 74, 82, Клос, 34, Коман, 36, 65, Фофана, 37, Рабьо, 63, Дембеле, 73, Жиру, 89, 90+1

Відеоогляд матчу

Події матчу

90’ +1
ГОЛ ! М'яч забив Олів'є Жиру (Франція).
89’
82’
ГОЛ ! М'яч забив Кіліан Мбаппе (Франція).
74’
73’
ГОЛ ! М'яч забив Усман Дембеле (Франція).
65’
ГОЛ ! М'яч забив Кінгслі Коман (Франція).
63’
ГОЛ ! М'яч забив Адріен Рабіо (Франція).
37’
ГОЛ ! М'яч забив Юссуф Фофана (Франція).
36’
34’
ГОЛ ! М'яч забив Жонатан Клаус (Франція).
30’
ГОЛ ! З пенальті забив Кіліан Мбаппе (Франція).
18’
Ethan Santos (Гібралтар) отримує червону картку.
16’
ГОЛ ! М'яч забив Варрен Заїр-Емрі (Франція).
4’
ГОЛ ! М'яч забив Марку Тюрам (Франція).
3’
ГОЛ ! Автогол забив Ітан Сантос (Гібралтар).
(27)

КОСТИШИН: «В УПЛ за якістю гри Шахтар переважає всіх своїх суперників»
Футбол | 03 травня 2024, 07:45 4

Досвідчений український тренер назвав фаворита на перемогу у сезоні 2023/2024

ВІДЕО. Мудрик залишав поле у матчі з Тоттенхемом під овації вболівальників
Футбол | 03 травня 2024, 07:22 0

Михайло допоміг «Челсі» обіграти «шпор» з рахунком 2:0 у перенесеному поєдинку АПЛ