Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Чемпіонат Європи
| Оновлено 22 листопада 2023, 15:37
11551
1

Футболіст збірної Вірменії, що грає на росії, звинуватив Петракова у брехні

Півзахисник «ростова» Байрамян зіграв за національну команду 22 матчі

| Оновлено 22 листопада 2023, 15:37
11551
Футболіст збірної Вірменії, що грає на росії, звинуватив Петракова у брехні
FFA. Олександр Петраков

Справжній скандал вибухнув навколо збірної Вірменії. На пресконференції, що передувала поєдинку відбору Євро-2024 проти Уельсу, українського наставника Олександра Петракова запитали, чому він не викликає до національної команди півзахисника «ростова» Хорена Байрамяна.

«Я викликав його, – був доволі відвертим Олександр Васильович. – Він приїхав на перший збір, сказав, що відчуває дискомфорт та не може грати, після чого залишив команду. А через три дні відіграв 90 хвилин за «ростов».

Потім він приїхав на другий збір, і знову нібито зазнав ушкодження. Ми запланували на ранок МРТ, але він сказав, що навіть не хоче робити обстеження. Захотів поїхати зі збірної та замовив квиток на перший рейс до ростова. Я побажав йому удачі в житті».

Футболіст уже відреагував на слова українського тренера, звинувативши того у брехні й при цьому спробувавши виправдатися. Але вболівальники стали на бік наставника, зазначаючи, що Байрамян, який усю кар'єру виступає на росії, завжди хотів грати за збірну цієї країни, і лише в 2020-му, у 28 років, не дочекавшись виклику, дебютував за національну команду Вірменії, відігравши відтоді 22 матчі (забив 2 м'ячі).

Оцініть матеріал
(125)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Ов'єдо – Жирона. Прогноз і анонс на матч чемпіонату Іспанії
Футбол | 31 січня 2026, 11:11 0
Ов'єдо – Жирона. Прогноз і анонс на матч чемпіонату Іспанії

Поєдинок відбудеться 31 січня о 15:00 за Києвом

Мудрик продовжує привертати до себе увагу за межами футбольного поля
Футбол | 31 січня 2026, 10:13 3
Мудрик продовжує привертати до себе увагу за межами футбольного поля

Вінгера збірної України запідозрили у близькому спілкуванні з акторкою Джордін Джонс

Коментарі 1
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Shturmgewehr
На тому ж ресурсі, звідки ви це взяли, є чітка і вичерпна відповідь Петракова!