Маттео ДАРМІАН: «Вийдемо на поле проти України, щоб перемогти»
Захисник збірної Італії – про вирішальний матч відбору на Євро-2024

Захисник збірної Італії Маттео Дарміан прокоментував перемогу 5:2 над Північною Македонією у відборі на Євро-2024, а також поділився очікуваннями від вирішального матчу проти України (20 листопада):
«У нас був правильний підхід. Було важливо відкрити рахунок, і нам це вдалося. У другому таймі ми могли б краще розпорядитися деякими моментами, але нам все одно вдалося взяти три очки. Тепер у нас є два дні на підготовку до матчу в понеділок. Як і завжди, ми вийдемо на поле, щоб перемогти».
Нагадаємо, у матчі з Північною Македонією Дарміан забив свій другий гол за збірну Італії через 2960 днів після першого (10 жовтня 2015 року в матчі проти Азербайджану). Це другий найбільший часовий розрив між двома поспіль голами за збірну Італії. Рекордсменом є Фабіо Квальярелла – 3122 дні.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ


Камбосос розчарований тим, що показує Девіс


Головні новини за 7 березня на Sport.ua


