Вища ліга. Суми-У здобули першу перемогу в сезоні

246
0
sport.sumy.ua

Трилером у Сумах сьогодні, 17 листопада, розпочався другий тур у жіночій гандбольній Вищій лізі.

«Дніпро» з Кам'янського у матчі проти «Сум-У» швидко захопив ініціативу, почав відриватися і до перерви зробив комфортну різницю +8. Однак у другому таймі господарям майданчика вдалося повернутися в гру. «Дніпро» їм у цьому допоміг, якийсь час залишившись у подвійній меншості, і сумчанки змогли зрівняти рахунок. На останніх хвилинах пішла гра на зустрічних курсах, у якій «Сумам-У» вдалося закинути переможний м'яч за кілька секунд до фінальної сирени. Найрезультативнішою у матчі стала Поліна Чернієнко із «Сум-У», яка закинула десять м'ячів. А у «Дніпра» найкращих снайперів одразу двоє – ліва напівсередня Аліна Ташкевич і розігруюча Валерія Савіна, які зробили по десять точних кидків.

Другий матч першого дня не відбувся – лідери турнірної таблиці після першого туру, «Рівне», здобули технічну перемогу з рахунком 10:0 над тернопільським «ЗУНУ-Енерго».