Двома матчами 16 листопада завершився третій тур у жіночій Суперлізі

270
0
Telegram (ФГУ). КОСФК (Бровари)

Сьогодні, 16 листопада, двома матчами завершився третій тур в українській жіночій гандбольній Суперлізі, який проходив у столичній Кончі-Заспі.

У першому матчі зустрічі аутсайдерів миколаївський «Реал» розгромив криворізький ДонДУВС. Вже до перерви гандболістки з міста корабелів вели з різницею +8, а у другому таймі спокійно та без проблем довели її до підсумкових +11.

У другому матчі зустрілися лідер турнірної таблиці, броварський КОСФК, та столичний «Спартак», який також перебуває у групі лідерів. Ініціатива у цій зустрічі переходила від однієї команди до іншої. Киянки свій перший м'яч закинули на дев'ятій хвилині — КОСФК на той час вів з рахунком 3:0. Однак потім «Спартак» перехопив ініціативу, пішла гра у воротаря Валерії Соколової та до перерви столичні гандболістки вже вели з різницею +2. Проте у другому таймі КОСФК перехопив ініціативу. Також намацала свою гру воротар Тетяна Чорнявська, а столичні гандболістки в середині тайму заробили три двохвилинні вилучення поспіль і деякий час грали у подвійній меншості. Броварчанки змогли не тільки вийти вперед, а й довести перевагу до +5. Особливо виділялися напівсередня Христина Бабій та досвідчена лінійна Валерія Зоря, який закинули вісім та сім м'ячів відповідно. І чергову яскраву гру показала 16-річна ліва напівсередня «Спартака» Анастасія Пархоменко, яка закинула 12 м'ячів, при цьому реалізувала далеко не всі свої моменти.

Після цієї перемоги КОСФК зміцнив своє лідерство у турнірній таблиці до шести очок. «Спартак» продовжує ділити друге-четверте місце з ужгородськими «Карпатами» та львівською «Галичанкою», у яких, однак, по одному матчу в запасі.