Команда Валерія Плеханова перемогла вп'яте у сезоні

249
0
ФБУ

15 листопада в Києві в рамках чергового бабла чоловічої Суперліги стосунки з'ясували «Запоріжжя» та одеська БІПА.

До великої перерви «Запоріжжя» здобуло перевагу в 20 очок, але одеситів це не деморалізувало. Гравці БІПИ змогли повернутися до гри і в четвертій 10-хвилинці наблизилися до суперників на дистанцію у 5 очок. Однак «Запоріжжя» встояло і втримало переможний результат – 69:63.

Найкращим гравцем матчу став центровий запоріжців Антон Буц, який набрав 15 очок і зробив 12 підбирань (РЕ 19). В одеситів найкращим також виявився центровий – Євген Ткаченко. Він зібрав солідний дабл-дабл – 23 очки та 10 підбирань (РЕ 27).

Після 10 матчів у «Запоріжжя» 5 перемог за 5-ти поразок. БІПА, зігравши дев'ять матчів, перемогла лише у двох іграх.

Суперліга. Регулярний чемпіонат

БІПА – Запоріжжя – 63:69 (13:21, 13:25, 20:10, 17:13)

БІПА: Ткаченко 23 + 10 підбирань, Рябчук 7 + 6 передач + 4 підбирання, Баранов 6, Льюїс 3 – 3 втрати, Кемпбел 0 – старт, Кадигроб 9 – 3 втрат, Шашков 8, Бугорський 3, Малиновський 2 + 4 передачі, Товкач 2.

Запоріжжя: Буц 15 + 12 підбирань – 4 втрати, Сізов 14, Хохоник 10 + 8 передач + 4 підбирання, Биков 10 – 5 втрат, Морозов 10 + 5 підбирання – старт, Покоєнко 5, Дмитренко 3, Липовцев 2, Холод 0 + 5 підбирань, Величко 0.