Санний спорт. Чемпіон світу Мюллер виграв чемпіонат Австрії

Егле перемогла у жінок, Штой та Кіндль, Егле та Кіпп – у змаганнях двійок

119
0
FIL. Йонас Мюллер

В Іннсбруку на вихідних пройшов чемпіонат Австрії з санного спорту.

Дворазовий чемпіон світу Йонас Мюллер здобув переконливу перемогу у чоловічих змаганнях. Найближчого суперника Ніко Гляйршера Мюллер випередив на 0.071 секунди. Третій результат показав Вольфганг Кіндль, який програв часу чемпіона 0.120 секунди.

У жіночих змаганнях виграла чемпіонка світу 2021 року у командних змаганнях Маделяйне Егле. Друге місце посіла Ліза Шульте, яка програла часу чемпіонки майже пів секунди, а третьою стала Доротея Шварц.

Волфганг Кіндль та його напарник Томас Штой у змаганнях чоловічих двійок випередили найближчих суперників, Янніка Мюллера та Арміна Фраушера, більш ніж на пів секунди. Третіми стали Йоханнес Шарнагль та Моріц Шигль. У жіночих двійках чемпіонками Австрії стали Селіна Егле та Лара Кіпп, Марія Рідль та Ніна Лех – другі.

Перший етап Кубка світу з санного спорту відбудеться 8-9 грудня в американському Лейк-Плесіді.

(1)

Красюк зізнався, що говорив рефері після нокдауну Ф'юрі від Усика
Бокс | 19 травня 2024, 16:25 2

Олександр став абсолютним чемпіоном світу після перемоги над Тайсоном в Ер-Ріяді