Олександр КОВПАК: «Талант Мудрика було видно одразу»
Ексфутболіст київського «Арсенала» розповів про гру з Михайлом Мудриком
![Олександр КОВПАК: «Талант Мудрика було видно одразу»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/60/orig_652121.jpg)
Ексфутболіст київського «Арсенала» Олександр Ковпак поділився думками про свого колишнього одноклубника, а на сьогодні вінгера «Челсі» Михайла Мудрика.
«Мишка я застав в «Арсеналі». Дитина була зовсім, молода, зелена. Фотку пам'ятаю, я, Ліпартія та Мудрик. Дружині показую ‒ «Дивись, ось 102 мільйони стоять. Мудрик – 100, і ми по мільйону».
Він у «Арсеналі» ще не сформований був, 18 років. Від Міші на той час більше нервів було, ніж користі. В хорошому сенсі. Він тоді себе ліпив. Мудрик був протестантом проти всіх. Йому кажуть: це не можна, а він це робить. Кажуть: сьогодні передігрова – 50 хвилин, потім ідемо все вечеряти. Після вечері йдемо, а там якийсь силует. Це він обводить фішки. Бачите, людина всього сама досягла.
Талант було видно одразу. Ми з Джабою Ліпартією були найбільш дорослими. Підказували: Міша, у тебе фантастична швидкість, удар колосальний, користуйся цим. Тікі-таку свою прибирай. Іноді прислухався, іноді щось виходило. Талант було видно, чекали, коли виросте. «Шахтар» дочекався, молодці. Продали Мудрика за фантастичну суму», – сказав Ковпак.
У цьому сезоні АПЛ Михайло Мудрик провів за «Челсі» десять матчів та забив два голи.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Ястремська завершила виступи на Олімпіаді-2024 у одиночному розряді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/middle_696241.jpg)
![Ястремська завершила виступи на Олімпіаді-2024 у одиночному розряді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696241.jpg)
Даяна поступилася Камілі Осоріо в 1/16 фіналу Олімпійських ігор у Парижі
![Анонс Олімпіади на 29 липня. Коли та в яких видах виступатимуть українці?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696126.jpg)
![Анонс Олімпіади на 29 липня. Коли та в яких видах виступатимуть українці?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696126.jpg)
Sport.ua представляє анонс 3-го дня ОІ-2024 спільно з FAVBET
![Відомо, скільки Яремчук зароблятиме у новому клубі. Контракт на 4 роки](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696197.jpg)
![Загальний залік Формули-1 після Гран-прі Бельгії](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696075.jpg)
![Костюк пояснила, як їй вдалося обіграти головну сенсацію Вімблдона-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696094.jpg)
![Костюк пояснила, як їй вдалося обіграти головну сенсацію Вімблдона-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696094.jpg)