СК Дніпро-1

Найважливіші цифри 14-го туру УПЛ – у нашому традиційному огляді.

«Дніпро-1» уперше перемагає у гостях у «Шахтаря», якому поступився на виїзді у всіх чотирьох попередніх зустрічах.

10-й матч в УПЛ на чолі дніпрян проводить Юрій Максимов (+8=1-1, 15-7).

20-й м'яч в українській кар'єрі забиває Богдан Лєднєв (ЧУ – 15, КУ – 4, ЄК – 1).

Євген Волинець, який перервав на 394-й хвилині свою суху серію, пропускає 100-й м'яч у чемпіонатах України.

Маріно Пушич зазнає першої поразки в УПЛ вже у 2-му матчі на чолі «Шахтаря», повторюючи клубний антирекорд Володимира Салькова.

Гірники продовжують свою загальну гольову серію до 41-ї гри, а домашню – до 19.

Помаранчево-чорні обходяться без нічиїх у рідних стінах 12 матчів поспіль (+10-2).

Тарас Степаненко проводить 100-й поєдинок у кар'єрі як капітан (ЧУ – 75, КУ – 1, СК – 1, ЄК – 20, ЗУ – 3).

ФК Шахтар. Тарас Степаненко

50-й раз виходить на поле в лавах гірників Юхим Конопля (ЧУ – 35, КУ – 3, СК – 1, ЄК – 11).

«Динамо» перемагає «Кривбас» загалом втретє поспіль (м'ячі 6-1), а в гостях – вшосте (м'ячі 11-1).

Кияни забивають криворіжцям 24 матчі поспіль, а в гостях – 12.

Динамівці оновлюють особистий рекорд, продовживши гольову серію на чужих полях до 30 ігор.

50-й матч за біло-синіх проводить Владислав Ванат (ЧУ – 36, ЄК – 14).

«Кривбас» зазнає 90-ї поразки на своєму полі.

Загальна безвиграшна серія криворіжців у поєдинках із киянами сягає 11 матчів (=1-10), а домашня безгольова – 476 хвилин.

«Полісся» здобуває 3-тю вольову перемогу в елітному дивізіоні, а «Металіст 1925» зазнає 3-ї безвольної поразки, у тому числі 1-ї – в гостях (у 32-й грі).

Юрій Калітвінцев проводить 50-й матч в УПЛ на тренерській посаді (+15=9-26, 51-77).

Василь Грицук стає автором 50-го голу команд Калітвінцева у чемпіонатах України, а Дмитро Шастал забиває 10-й м'яч «джокерів» житомирян.

«Рух» святкує 10-ту вікторію на чужих полях.

Підопічні Віталія Пономарьова встановлюють одразу три особисті гостьові рекорди, здобувши 3-тю поспіль перемогу (м'ячі 11-5) та продовживши гольову серію до 7 матчів, а безнічийну – до 6 (+5-1).

Оновлюють львів'яни і ще одне клубне досягнення, реалізувавши 8-й пенальті поспіль.

Таллес забиває 10-й м'яч жовто-чорних у баталіях із «моряками».

«Чорноморець» стає 4-м клубом після запорізького «Металурга», «Карпат» та «Ворскли», який зазнав 300 поразок у чемпіонатах України.

Завершується домашня суха серія одеситів – на 308-й хвилині.

Роман Григорчук зазнає 60-ї поразки в ювілейному 200-му матчі в УПЛ як гравець і тренер (38 + 162).

50-й поєдинок на тренерській посаді у чемпіонатах України проводить Ярослав Вишняк (+18=15-17, 41-20).

Втретє вражає ворота закарпатців Вадим Мілько.

«Минай» зазнає 20-ї поразки в елітному дивізіоні під керівництвом Володимира Шарана.

Закарпатці не знають перемог 14 матчів поспіль (=6-8).

«Минай» продовжує свою загальну безгольову серію до 591-ї хвилини, встановлюючи новий особистий антирекорд, а гостьову – до 321-ї.

60-й матч в УПЛ як капітан проводить Олександр Бандура.

«Олександрія» завершує безвиграшну серію, яка склала 11 матчів. Востаннє чорно-жовто-зелені святкували вікторію 5 серпня 2023 року – 1:0 вдома з «Металістом 1925».

Переривають підопічні Руслана Ротаня і свою безгольову серію, що затягнулася, - на 484-й хвилині.

«Олександрія» проводить 100-й сухий матч в українських чемпіонатах.

«Верес» продовжує безвиграшну гостьову серію до 14 матчів (=4-10), а безгольову на чужих полях – до 416 хвилин.

Рівняни 50-й раз не можуть вразити ворота господарів.

70-й матч в УПЛ на посаді головного тренера проводить Сергій Лавриненко (+10=25-35, 60-110).

«Зоря» зазнає 3-ї поспіль поразки в рідних стінах (м'ячі 1-4).

Луганці на 443-й хвилині переривають домашню безгольову серію, а черкащани на 377-й – гостьову.

Геннадій Пасіч стає автором першого дубля ЛНЗ в елітному дивізіоні.

ФК ЛНЗ. Геннадій Пасіч

Суха серія «Ворскли» на чужих полях сягає 303-х хвилин.

350-й матч у чемпіонатах України проводить Тарас Степаненко («Шахтар»), 50-й – Богдан Когут («Верес») та Віктор Корнієнко («Ворскла»).

У третьому для себе клубі елітного дивізіону дебютує Євген Банада (ЛНЗ).

30-й м'яч в УПЛ забиває Олексій Гуцуляк, 20-й – Владислав Ванат, 15-й – Богдан Лєднєв, 1-й – Жуан Алвіна (у 4-й грі) та Анже Плюмен (у 9-й).

У 3-й команді еліти відкриває гольовий рахунок Геннадій Пасіч (ЛНЗ), у 2-й – Микита Бурда («Колос»).

1-й дубль в українських чемпіонатах робить Геннадій Пасіч (у 112-му матчі).

10-й пенальті з 11 реалізовує Василь Грицук, 2-й з 2-х – Таллес, 2-й із 5 – Руслан Степанюк.

5-ту пенальтійську дуель із 10-ти виграє Богдан Когут.

10-й сухий матч в УПЛ проводить Павло Ісенко.

1-шу червону картку в кар'єрі заробляють Лука Гучек (у 20-й грі), Данило Бескоровайний (у 28-й) та Олександр Мельник (у 40-й).

1-й поєдинок в елітному дивізіоні проводять арбітри Христина Козорог із Київської області та львів'янка Софія Причина.

Вперше призначає пенальті рефері із Києва Олександр Солов'ян (у 13-му матчі).