Довше не пропускав лише Макс Валеф

1500
0
ФК Днепр-1. Євген Волинець

Суха серія воротаря «Дніпра-1» Євгена Волинця завершилась у домашньому матчі Української Прем'єр-ліги проти донецького «Шахтаря» на позначці 394 хвилини.

Цей результат став другим в історії дніпровського клубу. Рекорд належить бразильському воротареві Максу Валефу, який не пропускав упродовж 481 хвилини. Цікаво, що третє місце посідає ще один воротар нинішнього складу «Дніпра-1» Валерій Юрчук, суха серія якого перервалася на позначці 344 хвилини.

Суха серія третього воротаря дніпрян Якова Кінарейкіна продовжується. Нині вона становить 219 хвилин. Це сьомий результат в історії клубу.

Нагадаємо, що «Дніпро-1» у гостьовому матчі обіграв «Шахтар» з рахунком 3:1 і вийшов на перше місце у турнірній таблиці.