ВІДЕО. Довбик з пасу Циганкова зрівняв рахунок у матчі проти Райо Вальєкано

Спочатку захисник не дав відзначитися Артему, але українець все ж забив

25291
41
Getty Images/Global Images Ukraine. Артем Довбик

11 листопада проходить зустріч 13-го туру Ла Ліги між «Жироною» і «Райо Вальєкано».

Мадридський клуб забив першим на 5-й хвилині, але каталонці мали кілька моментів, щоб зрівняти рахунок у першому таймі.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Спочатку український легіонер «Жирони» Артем Довбик з кількох метрів пробивав п'ятою і лише самовіддана гра захисника врятувала «Райо Вальєкано» від вірного голу.

А на 42-й хвилині Артем усе ж вразив ворота «Райо Вальєкано» після асисту Віктора Циганкова. У Артема Довбика тепер 7 голів у Ла Лізі та чотири гольові передачі. У Віктора Циганкова 2 голи та 2 гольові передачі.