Клуб із Дніпра здобув 8-му перемогу в чемпіонаті

858
0
ФБУ

Дніпро здобув восьму перемогу в регулярному чемпіонаті Суперліги, перегравши вдома Рівне-ОШВСМ з рахунком 83:73.

Гості, які до матчі підходили на другій позиції в турнірній таблиці, сильно розпочали гру, десь шокувавши Дніпро. Реалізувавши 4 з 7 дальніх, зробивши 4 перехоплення і спровокувавши 5 втрат у Дніпра, дебютант Суперліги виграв першу чверть 21:14.

В другій чверті Дніпро вирівняв гру, декілька разів до однієї атаки скорочував своє відставання, але Рівне кожного разу повертав собі перевагу в 5–8 очок. Команда Михайла Переверзія в першій половині чудово бігла, боролась і агресивно йшла в атаку, в результаті виконуючи багато штрафних. У Дніпра ж багато чого не виходило в захисті попри двократну перевагу на підбираннях. Це змушувало нервувати наставника господарів Володимира Коваля, який в підсумку за два технічні фоли був вилучений з майданчика ще до великої перерви.

Невідомо, що Володимир Коваль сказав у великій перерві своїй команді, але Дніпро на початку третьої чверті зробив ривок 10:0, взявши під свій контроль гру. Дніпряни додали в швидкості, агресії і надійніше заграли в захисті – Рівне утримував у грі лише Джойнер, який за третю чверть набрав 13 очок з 19 командних.

За 4 хвилини до кінця десятихвилинки після дальнього влучання Джойнера рахунок востаннє зрівнявся – 56:56. Далі Дніпро почав нарощувати перевагу і без проблем в останній чверті довів гру до перемоги.

Найкращим у Дніпра став капітан Станіслав Тимофеєнко, який до 20 очок додав 9 підбирань. У Рівного 18 очок на рахунку Джойнера, Ромелу Сміт до 14 очок додав 8 підбирань.

Дніпро виграв восьмий матч поспіль і залишається непереможним в чемпіонаті, а Рівне зазнає третьої поразки. 11 листопада Рівне-ОШВСМ в Дніпрі заграє проти Кривбасу.

Суперліга. Регулярний чемпіонат

Дніпро, СК Шиннік

Дніпро – Рівне – 83:73 (14:21, 27:22, 26:19, 16:11)

Дніпро: Бондарчук 6, Тимофеєнко 20 + 9 підбирань – 5 втрат, Закурдаєв 14, Загреба 13 + 7 підбирань, Горобченко 14 + 5 підбирань + 6 передач – старт; Тарасенко 10, Сорочан 6 + 5 підбирань, Дубоненко 0, Сипало 0.

Рівне-ОШВСМ: Тимощук 7 + 5 передач, Мочалов 2, Шанюк 0, Шепелев 5, Водолазський 9 – старт; Джойнер 18, Соловйов 16, Сміт 14 + 8 підбирань, Герасимчук 2, Рябой 0, Чиж 0, Поносов 0

Турнірна таблиця

Багатомільйонний невдаха Ман Юнайтед назвав тен Хага «лисим яйцеголовим»
Футбол | 07 травня 2024, 11:41 6

Антоні може бути виключений зі складу «червоних дияволів» до кінця сезону

Визначився останній учасник 2-го раунду плей-оф НБА. З ким зіграє Бостон?
Баскетбол | 05 травня 2024, 23:29 0

«Клівленд» у напруженому поєдинку обіграв «Орландо» та вийшов у наступний раунд турніру